Sheexy Boat Warm up v Kostele

Sheexy Boat Warm up v Kostele

07. 07. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Už se nemůžete se dočkat až odrazí od břehu Vltavy letošní parník Sheexy Boat? Tak nebuďte do 22.7. na suchu a přijďte se osvěžit už v pátek 9.7. na jediný oficiální warm up, který proběhne v novém klubu Kostel! Zahrají vám hned tři kapitáni, z nichž hned dva budou určovat hudební směr i na Sheexy Boat.
Tím nejpovolanějším z nich je dj Tazz, který společně s dj Bo.Danem tuto akci před třemi lety založili. Dj Tazz se na taneční scéně pohybuje již 10 let a je považován za jednoho z průkopníků melodického progressive house zvuku na naší scéně. Mezi jeho další aktivity patří založení projektu Progressive Session či pořádání mejdanů na neobvyklých místech. Slyšet jste ho mohli snad všude, kde to bylo možné, ale v Kostele ještě ne!

tazz

Druhým kapitánem bude dj Ondrej K, který je znám především ve spojení s párty “We love music”, u jejíž založení stál a netají se tím, že jeho hudebním favoritem je Jimmy Van M. Ondrej K před pěti lety založil značku Chi-Chi, pod jejíž jméném proběhlo několik tajných akcí v Praze a okolí. Ondrej K vás zaujme svým našláplým groovy-tech-minimal zvukem. Více info o Ondrej K a set ke stažení naleznete na http://www.bukanyr.cz/djs/ondrej-k

Přízvaným hostem bude kapitán plzeňských vod a nejoblíbenější dj z tohoto kraje, dj Da Moon. Tento nadaný dj stál u zrodu novodobé taneční scény v plzeňském kraji a okusil si, jak těžké je se prosadit v dji přemrštené Praze. Nakonec však i jeho kvality byly objeveny těmi správnými lidmi, a tak si ho můžete vychutnat v mystickém prostředí Kostela. Da Moon vede širokou škálu aktivit, jejichž výčet naleznete na jeho Facebooku. Nejaktuálnější promo mix si můžete poslechnout na http://soundcloud.com/damoon.

Ptáte se, co to je za Sheexy akci, když tu není Dj Bo.Dan? Dostal totiž důležité poslání a byl vyslán až na daleký Rhodos! Ano, dj Bo.Dan odletěl dělat Warmup na Sheexy Boat do českého klubu na Rhodosu Golem, pro více info mrkněte na http://www.golemrhodos.cz/

Dodal: Petr Tajčman
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SHEEXY BOAT WARM-UP

Pátek 9. 7. 2010
Vstup: do 23 hod zdarma, poté 100,-
Vystupují:
Tazz, Da Moon, Ondrej K
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika