One Way (PL) na Drumstation v Crossu

One Way (PL) na Drumstation v Crossu

13. 07. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Klubová noc Drumstation si ani o prázdninách nebere dovolenou a na pátek 16. července chystá další z mejdanů v klubu Cross. Připraveny budou opět dvě stage, na hlavním drumandbassovém pódiu vystoupí duo One Way alias djs Sensimilia & Doc.da.name a na druhé stagi zaměřené na acid a house zahrají NSK djs. Specialitou tohoto letního dílu je vstupné do 21:00 zdarma!
Polské duo One Way, které tvoří djka Sensimilia a dj Doc.da.name, nespojuje jen hudba, ale jsou partnery i v osobním životě. Doc.da.name začal s hráním už v roce 1999 a v roce 2005 se do djingu pustila i Sensimilia. Jejich sety jsou vždy plné energie, nechybí rychlé mixy, nebojí se míchat více stylů drumandbassu a občas od nich můžete zaslechnout i breakbeat, dubstep nebo rave. Jak sami říkají, jejich kořeny se nacházejí v temném a tvrdém drumandbassu, old school jungle a raggae. Protože se před nedávnem přestěhovali do Prahy, mohli jste se už s tímto párem na českých parties setkat, jmenovat můžeme například festival Semtex Culture, Drumselecta, Drum Affection, Czech Point nebo Czech It. Jeden z jejich nejnovějších setů si můžete stáhnout zde.

Jako český support se tentokrát představí tři djové ze stáje Drumandbass.cz, konkrétně Beast 67, P.no a C.N.B, ke kterým se připojí ještě Mersi ze Spontal crew.

Druhé acid house stagi budou velet NSK djs.

Line-up:

21:00 - AHZ
23:00 - P.NO
01:00 - ONE WAY (PL)
03:00 - C.N.B
04:30 - MERSI

Triko Drumstation je k zakoupení na Shop.badpoint.cz, party podporuje jediný český prodejce vysoce profesionálních špuntů pro muzikanty Ochranasluchu.cz.


Dodal: Aleš Rouček
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DRUMSTATION

Pátek 16. 7. 2010
Vstup: do 21hod. zdarma, poté 50,-
Vystupují:
One Way (PL, DJ Sensimilia + Doc.Da.Name), P.no, Beast 67, Skiny, Standokan 2nd Stage: NSK a hosté
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika