Rara Avis ve čtvrtek zahrají v Chapeau Rouge

Rara Avis ve čtvrtek zahrají v Chapeau Rouge

20. 07. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Sdílení jednoho podia s britskými The Subways nebo skotskými The Cinematics, případně ocenění talent školního rocku, to je jen drobný výčet z dosavadních úspěchů Rara Avis, kteří ve čtvrtek 22. 7. zahrají v pražském klubu Chapeau Rouge. Speciálním hostem koncertu bude písničkář skrývající se pod jménem Emozpěv.
Kapela během vystoupení představí zejména skladby ze svého debutového alba „The Portrait“, ale dostane se také na několik novinek. V klubu pak na návštěvníky kromě tradičního nasazení Rara Avis čeká také výjimečná akční cena 150,- Kč za CD a 200,- Kč za trička.

Jako ochutnávka před koncertem mohou posloužit také nové remixy skladby „Convention for the Paradise“ v podání Super Tuzex Bros., Lehnen, Dj Lars, Rüdiger Schnöbke, Fafex a Isobutane, které kapela nabízí ke stažení zde.

Na albu „The Portrait“, které vyšlo 29. ledna, Rara Avis usilují o vlastní, osobitý sound, ale nebrání se ani retro náladám. Jejich tvorba se tak dá vzdáleně přirovnat k Marvel Hill nebo Suede, ale nezadá si ani s mazáctvím Matthewa Bellamyho a jeho Muse.

Skladby Rara Avis rezonují mezi expresivitou a introvertností. Mezní životní situace, kterými se kapela inspiruje, jsou na tvorbě kapely znát: hudba Rara Avis pomáhá odstraňovat vnitřní bariéry, je naléhavá, frustrující a energická.

Nejbližší potvrzené koncerty:
22.07., Praha - Chapeau Rouge, host Emozpěv
31.07., Hlinsko v Čechách - Studnice Fest
07.08., Tasov, Beseda u Bigbítu
14.08., Piešťany – Grape Festival
04.09., Praha, Festival JoyRide
09.10., Praha, Meet Factory - The Cinematics (Sco)

www.xproduction.cz

Dodal: Zdeněk Neusar, X PRODUCTION
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

koncert: RARA AVIS

Čtvrtek 22. 7. 2010
Vystupují:
Rara Avis
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika