Přijďte na taneční zpověď do klubu Kostel

Přijďte na taneční zpověď do klubu Kostel

23. 07. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Sobota, předpověď počasí nic moc, na výlet k vodě je příliš chladno - kam vyrazit? Odpovědí na tuhle otázku by pro vás mohla být nová klubová noc s názvem Confession (zpověď), která startuje v taktéž novém klubu Kostel v Michalské ulici v Praze.
Na první Confession se sejdou hned čtyři známá pražská Djská jména, kterými jsou bratři: Lumiére, David Bowles, Manio a Petr K, jejichž nesporné duchovní kvality není třeba všem zasvěceným jistě zdůrazňovat. A bude to velká spirituální zábava, protože pánové se dohodli, že se budou po celou noc střídat za Dj oltářem co 2 pecky! A pozor - jako příjemné letní překvapení bude do Kostela po celou noc vstup zdarma!

No a pokud budete mít chuť se v sobotu večer ještě před zpovědí trochu rozehřát, přijďte na zpovědní warm-up od 20.00 do baru Propaganda, který se nachází v těsné blízkosti Kostela v Michalské 12 - budou tam na vás čekat hříšné speciality na grilu, které můžete spláchnout Křídly za křesťanskou cenu, pouhých 50,- kč.

Přijďte se zbavit svých hříchů ke zpovědi do Kostela již tuto sobotu 24.7. od 22.00 ! Klub Kostel najdete na adrese Michalská 27, Praha 1.

www.klubkostel.cz


Dodal: Petr Tajčman
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CONFESSION

Sobota 24. 7. 2010
Vstup: zdarma
Vystupují:
David Bowles, Lumiere, Manio, Petr K
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MALL GRAB, Roxy
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika