Layo a Bushwacka: Staří známí v nové Roxy

Layo a Bushwacka: Staří známí v nové Roxy

07. 09. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Je to pomalu tady. Roxy v létě prošla zásadní rekonstrukcí a v pátek otevře své brány na párty Roxy:remixed. Na otvíračce zahrají legendární Layo a Bushwacka! s djem Trávou. Dejte si biografii hlavních hostů zremixovaného večera!
Layo a Bushwacka!, staří známí se vracejí do nové Roxy. Respektované duo z Londýna snad v našich končinách ani není potřeba blíže představovat, tak jen snad pro jistotu.

Spojovacím článkem obou pánů byl Mr. C, s nímž později provozovali legendární klub The End v Londýně a na jehož značce End Recordings vydali pod jménem The Usual Suspects společnou prvotinu Split Personality. Debutové album Lowlife v roce 1998 s úspěchem obletělo celý svět a Laya s Bushwackou si začíná všímat major label XL Recordings.

U XL v roce 2002 skórovali deskou Night Works, které Laya s Bushwackou! definitivně katapultovalo na špičku hudební scény, prodalo se 100 000 kopií. Směs houseu, breakbeatu, electra a downtempa působila jako svěží vítr na stylově rozškatulkované hudební scéně – na jedné straně odvaha experimentovat a spojovat více hudedních stylů, na druhé hitparádové buldozery v čele s Lovestory, dosavadním největším hitem londýnského dua.

V roce 2006 vychází zatím poslední dlouhohrající autorský počin Laya a Bushwacky! Feels Closer, tentokrát však již na vlastním labelu Olmeto.Kromě práce ve studiu a vedení úspěšného labelu End Records, později vlastního Olmeto Records si Layo a Matthew podmanili svět djingu. Podmínky měli víc než dobré – londýnský klub The End byl považován za světovou výkladní skříň elektronické hudby.

Zde měli Paskin a Benjamin noc All Night Long, podle níž pojmenovali jednu z mnoha mixovaných desek. Jejich veleúspěšný večírek se stal synonymem pro tu nejvyšší hudební kvalitu a Layovi s Bushwackou vynesl proslulost mezi dji a v Londýně byl tím nejvyhlášenějším. Přišly rezidentury po celém světě, namátkou v Brazílii nebo na Ibize a známé duo od té doby obráží celý svět.

Jejich dlouhá vystoupení až do zavíraček jsou vyhlášena nejen u nás, ale po celém světě. Jedno takové si budete moct vychutnat hned v září na otvíračce nové Roxy.

Dodal: Ondrej Golis, Roxy Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ROXY:REMIXED

Pátek 10. 9. 2010
Vstup: 250/300
Vystupují:
Layo & Buswacka, Tráva, vj Quark /astraL d:VISION, Martin
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
Dan
07. 09. 2010 | 17:43:17
+0 | -0
Budu tam, to je jasny.
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika