Mrkni na teaser k nové Flédě!

Mrkni na teaser k nové Flédě!

14. 09. 2010  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Už brzy budete mít možnost spatřit brněnskou "novou" Flédu na vlastní oči a to při otevírací party, která proběhne již tento pátek 17.9.. Nové prostory Flédy ovšem nebudou zdaleka jediným lákadlem. O tom, co vás ve zrekonstruovaném klubu čeká a nemine, vás krátce poinformuje i originální teaser, který můžete zhlédnout v článku.
Na otevíračce 17. září vystoupí Prago Union, slovenští Lavagance, Ventolin, jako dj se představí také Mardoša z Tata bojs, domácí Click Joe a další.

Dnes startujeme také soutěž o 3 x 2 vstupy na Opening party ve Flédě, soutěžit můžete ZDE.Hned v sobotu 18. 9. 2010 otevírá novou klubovou sezonu také Tranzistor - Nu Era. Za dj pultem bude kralovat dj Matthew známý z dua Hellectro. Z Ostravy dále dorazí Piri & Tom Carbol. Jak vypadá electro house na sever od Brna předvede dj Mort`n. Nebude chybět ani rezident Peter Pea. Zasoutěžte si o šest vstupů na první zářijový Tranzistor!

www.fleda.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

FLÉDA OPENING PARTY

Pátek 17. 9. 2010
Vystupují:
Live: Prago Union, Lesní Zvěř, Lavagance (Sk), Ventolin, Youcoco (Sk) Djs: Mardoša (Tatabojs), Kato & Dj Maro (Prago Union), G.H.C., Click Joe
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika