Jak to bude vypadat na Imperiu?

Jak to bude vypadat na Imperiu?

13. 12. 2005  |  Autor: erow  |  Komentáře (0)
Novinek na tomto dílu Imperia bude více ale jedna z hlavních bude laserova plnobarevna a světelná show,dekorace pověšené na obou stage,4 x plazmové obrazovky a další vychytávky..
Novinek na tomto dílu Imperia bude více ale jedna z hlavních bude laserova plnobarevna a světelná show od slovenské společnosti King-Light&Sound, kteří nejsou žádný novačci v této profesi! Pro vetší představu je zde odkaz na její stranky www.king.frage.sk

Další spestření jistě budou dekorace pověšené na obou stage,tj na Laser show hallu a Lagrrotě o které se postara speciální dekorační team! Samozřejmě nebude chybět ani crew Cube Vision s videoprojekcí promítanou na 20 metrovém platnu,dvou videowallech!Další novinka od serveru Mix.cz budou 4 x plazmové obrazovky,které budou umístěny přímo na podiiu hlavní stage v Laser show hall!

Všechny animačni věci budou zpracovány koncem tohoto měsíce tj. prosince,Vam znázorníme 3D náhled jak to bude ve skutečnosti celé vypadat a je opravdu na co se těšit! Dámy a pánové tento díl Imperia se představý v maximální dokonalosti po všech strankách! Takže se uvidíme 27.01.2006 v Bobycentru! :)

0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika