W&W: Pořád se učíme novým věcem

W&W: Pořád se učíme novým věcem

13. 04. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Brány do světa Wonderland se podruhé otevřou již tento pátek, 15. dubna v holešovickém klubu Mecca. Stovky z vás již netrpělivě čekají, na své oblíbené hvězdy, kterými jsou resident Wonderlandu Michal Poliak, holandské duo W&W, resident klubu Amnesia Ibiza Brian Cross, a slovenský Charlie Clubber.
Hlavní hvězdy pátečního Wonderlandu jsou holandští W&W, kteří sklidili obrovský úspěch na poslední Transmission. Přinášíme vám rozhovor s touto populární dvojicí, která dobývá svět.

Sotva pro dvojici W&W skončil starý rok, který byl nabitý událostmi, cestováním bez hranic a s tisíci uraženými kilometry, už je tu další, který nebude o nic chudší. Willem a Ward, kteří již nejsou žádní zelenáči, toho mají v roce 2011 hodně co říct. V jejich zatím krátké hudební kariéře je čeká prozatímní vrchol: první autorské album W&W. Toto album je netrpělivě očekáváno všemi příznivci stylu trance. Jejich žízeň po hudbě W&W jistě uhasí skvělý track „Impact“, nedávno vydaný labelem The Captivating. Dále se Impact stal hymnou k akci Entrance presents Armada Night, která se uskuteční 5. března v Polsku. Impact obsahuje známé a všemi vítané klady : velkolepý styl, rozměr a razanci. Jako vždy W&W jedou na plný plyn a nesmazatelně se vryjí hluboko do srdcí desetitisíců milovníků trancu. Co je čeká dál? W&W nám to odhalí!

Ahoj chlapci, dlouho jsme se neviděli. Jak se máte? Začal rok 2011 tak, jak jste si přáli?
W&W: „Rok 2011 začal dokonce ještě lépe, než jsme čekali! Naše poslední věc „Impact“, která byla nedávno vydaná na Captivating Sounds, získala obrovský ohlas! Také reakce na tanečním parketu jsou skvělé, lidé si naši hudbu pořádně užívají. Jiný náš track s názvem „AK-47“, který právě vychází, se také velmi líbí, což nás nesmírně těší, protože je to trochu něco jiného než co jsme dělali před tím.“

„Impact“ je již druhou hymnou, kterou jste vy dva vytvořili. Před tím to bylo pro holandský festival s názvem the Dutch Riverdance Festival, který se konal před dvěma lety. Cítíte, že jste za tu dobu prošli nějakou změnou?

W&W: „Rozhodně! Za tu dobu se událo mnoho věcí. Pořád se učíme novým věcem a zdokonalujeme svou techniku. Myslíme si, že naše muzika je nyní bohatší a vyspělejší, na druhou stranu však mají naše tracky stále stejnou W&W atmosféru.“Když se podívám do vašeho kalendáře, je zřejmé, že vám nejsou cizí velké akce typu Trance Energy, A State of Trance 450 nebo Transmission. Myslíte si, že je styl W&W určený na velké akce nebo se hodí i na menší klubové noci?
W&W:“Samozřejmě, že se vždy přizpůsobíme velikosti a náladě, která vládne na dané akci. Rádi hrajeme na velkých akcích, ale to neznamená, že zavrhujeme kluby. Na klubových akcích je například skvělé to, jak je DJ v přímém styku s tanečníky, protože mixážní pult je vždy velmi blízko parketu.“

V roce 2008 jste říkali, že vaše debutové album „Mustang“ bylo inspirováno Arminovou oslavou na akci A State of Trance 300. Mezitím jste byli přidáváni do line-upu po tři roky v řadě. Je to stále vzrušující být součástí takové ohromné akce nebo je to jen hezký pocit, že jste zase doma?

W&W:“Je to skvělé, že můžeme hrát na dvou těchto akcích tento rok a rádi bychom poděkovali všem, kteří nám dali svůj hlas! Myslíme si, že ASOT je výjimečná akce, která má ojedinělou atmosféru a kouzlo. Všichni trancoví fanatici se sejdou a náramně si to užívají.“

„Mustang“ byl teprve začátek vaší skvělé diskografie, kde jste také spolupracovali například s Benem Goldem v „Break The Rules“ nebo s Jonasem Stenbergem na „Alligator Fuckhouse“. Jaké další společné projekty máte v plánu?

W&W:“Ano, navázali jsme docela velkou spolupráci s Wezzem Devallem! Bude to na našem dalším albu. Také s jinými producenty jsme rozdělali společné projekty, jen musíme najít čas a dokončit je.“

Každý singl, který jste vydali se setkal s ohromným ohlasem u vašich fanoušků. Publikum vás miluje a dávno jste přesáhli nálepku „nových talentů“. Nemáte pocit, že je na čase pokročit dál. Co třeba další album?

W&W:“Právě pracujeme na našem prvním autorském albu. Už se to konečně rýsuje, což nám dělá samozřejmě velkou radost, protože na tom pracujeme už přes rok. Bude to trochu jiné album, protože bude obsahovat vše, nač si vzpomenete, když nás slyšíte hrát živě. Mělo by vyjít v červnu, takže buďte připraveni !“

V našem předchozím rozhovoru jste popsali váš styl jako „bohatý trance s nádechem techna“. Jak byste popsali toto album? Můžete nám již o něm něco prozradit?
W&W:“Určitě tam najdete bohatý trance, na který jste od nás zvyklí. Také jsme tento styl povýšili jako třeba u tracku „AK-47“ nebo „Impact“. Také zjistíte, že jsme se pustili hlouběji do trancu, housu a ještě dále. Snažíme se mít vše vyvážené tak, aby to odráželo naše DJ sety.“

Máte tam také nějaké vokály?

W&W:“Vlastně jsme již udělali 2 vokálové tracky a na třetím právě pracujeme.“

Dalších pár měsíců strávíte zřejmě zavření ve studiu, podaří se vám vůbec vyjít někdy ven?

W&W:“Je pravda, že trávíme ve studiu veškerý volný čas, když zrovna nehrajeme na akcích! V následujících měsících musíme dokončit všechny tracky, na kterých pracujeme, takže žádná změna. Sluníčka si snad užijeme v Praze, jestli nebude zamračeno, protože se tam na pár dní chystáme.

Oficiální stránky W&W najdete zde: www.wandwmusic.com/


Dodal: Karolína Krézlová
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

WONDERLAND

Pátek 15. 4. 2011
Vstup: 290/390 VIP 990,-
Vystupují:
W&W, Brian Cross, Michal Poliak, Funktion One
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika