Čarodějnický Climax již zítra v Roxy

Čarodějnický Climax již zítra v Roxy

29. 04. 2011  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Climax - jedna z nejstarších klubovek Roxy promotion se stále těší velké oblibě fanoušků Chrise Sadlera, producenta a dje původem z britského Nottinghamu. Chris Sadler si v Čechách vybudoval úspěšnou kariéru a zvuk své hudební produkce neustále zdokonaluje.
Chris Sadler si na svou rezidentní noc zve pokaždé jiné zajímavé hosty z řad svých přátel a kolegů DJů. Tentokrát si s ním v Roxy zahrají čeští DJ Miquel a Dj Manio.

Manio patří mezi ostřílené české DJs, hrát začal profesionálně už v roce 1994. V roce 1999 založil spolu se známým producentem Rodmanem projekt E.C.A., který se proslavil hlavně deskou "There is a message" (2001, Lighthouse recordings) a také skladbou "I choose you," kterou nazpívala zpěvačka Charlie One z Ohm Square. Vystupovali na mnoha tanečních akcích, mimo jiné i po boku Carla Coxe a Chemical Brothers. V současné době po několikaleté pauze dokončují svoje první album. Maniův současný DJ styl je výbušnou směsicí housu, latina a tribalu.

manio

Do roku 2006 jste Miquela mohli slyšet hrát převážně techno, postupem času se ale nachází i ve stylech house, electro a progressive. Královehradecký DJ Miquel (vlastním jménem Michal Strouhal) se k hraní dostal v roce 1995, jeho DJské začátky jsou spojeny především s Pardubickým L-Klubem. Stal se také jednou třetinou projektu Balistix, se kterým vystoupil např. na prvním Summer Of Love (1997). Jejich hard trance se docela chytil, o čemž svědčí hodně koncertů které poté v letech 97 - 99 odehráli a vydané album u dnes již neexistujícího Virtual Labelu.

Miquel si ale takto ve trojici na své nepřišel a tak hrál častěji jako DJ v klubech po celé ČR. Začal dělat vlastní muziku a v 99 roce nakonec z Balistix odešel, aby se vydal vlastní cestou. Od té doby je pevně spojen hlavně s techno music.V období nástupu desítek mladých jmen Miquel jako jeden z prvních u nás založil vlastní techno label LICKER a vydal 4 desky, které sklidily hodně solidní ohlasy. Jednou z nich byla i první deska DJe Orbitha (Sonnenmachine) která obsadila 5 místo jako singl roku v anketě Dance Awards 2002. Label Licker se v té samé anketě umístil na 4 místě. Miquelova hudba se objevila i na vinylu u TechEx rec. a na různých českých CD kompilacích a to i na kompilacích předních českých magazínů X-Mag a Bassline. Zatím poslední vydané tracky ve stylu progressive pochází z roku 2008, vydal je u labelu Elemental a k dostání jsou na beatport.com.

Miquel také občas pořádá své vlastní akce, mezi ty větší patří např. párty LOG IN, která proběhla v pardubickém L-klubu v čele s Chrisem Liebingem (2002) a rok poté s Hardcellem. Dnes se raději přiklání k menším akcím v klubu Event - Hradec Králové, kde má svou vlastní noc pod názvem GROOVE a nebo pořádá různé klubové noci v dalších klubech převážně po východních Čechách.

Jeho sety byly ke slyšení na festivalech Sunrising, Summer Of Love, Cosmic Trip, Hangars 2002, Planet Roxy, na legendárních brněnských Garage, na pražské Evolution atd. Mezi významější zahraniční DJs, po jejichž boku si mohl zahrát, patří např. duo Space DJz, Paul van Dyk, Marco Zaffarano, Corvin Dalek, Oliver Ho, Scan X, Regis, Chris Liebing, Hardcell, CJ Bolland, Monika Cruse a mnoho dalších.

www.roxy.cz

Dodal: Katerina Pisackova, Roxy Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CLIMAX

Sobota 30. 4. 2011
Vstup: do 23 hod zdarma poté 150,-
Vystupují:
Chris Sadler, Manio, Miquel
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika