Jazzanova s Paulem Randolphem v Bratislavě

Jazzanova s Paulem Randolphem v Bratislavě

02. 01. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Samostatný koncert na Slovensku odehráli pionýři moderního soulu a funku v roce 2009 na festivalu Wilsonic. 24. února se kolektiv Jazzanova přijede pochlubit s novým materiálem a se zpěvákem Paulem Randolphem do bratislavského klubu MMC.
Ame, Dixon či Clara Hill je jen zlomek interpretů, které dal světu label Sonar Kollektiv. Značka, bez níž by svět současného soulu či jazzu věděl jen velmi málo o elektronické scéně. Za jejím zrodem nestojí nikdo jiný než právě kolektiv producentů sdružených v projektu Jazzanova.

jazzanova

Ten se v rámci nadcházejícího středoevropského mini-turné představí také v Bratislavě, kde odehraje kompaktní mix svých původních skladeb i remixů kořeněný materiálem z nového alba chystaného na květen 2012. Ten nahráli Jazzanova s americkým soulovým zpěvákem Paulem Randolphem.

Paul Randolph je původem z Detroitu a zcela logicky jeho cestu do první hudební ligy dláždily spolupráce se jmény jako Carl Craig či Moodyman. V roce 2010 mu vyšla remixová verze alba Lonely Eden, na níž se o remix jeho tracku Believer postarali právě Jazzanova.

Ochutnávka v podobě pilotního singlu "I Human" bude k dispozici v únoru ve všech rádiích s dobrou hudbou.

Po koncertě je připravena afterparty v rámci akce Wilsonic Club v KC Dunaj, na níž se ke kapele připojí člen tvrdého jádra producentského týmu Jazzanova, DJ Alexander Barck.

Vstupenky na bratislavský koncert jsou k dispozici již dnes prostřednictvím www.tixy.sk. Zvýhodněné kombinované vstupné na koncert do MMC i na afterparty v KC Dunaj je dostupné výhradně v předprodeji.

Dodal: Marian Mitas, PR Manager @ W:lson:c
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

JAZZANOVA

Pátek 24. 2. 2012
Vystupují:
Jazzanova, Paul Randolph
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika