Britská thrashová jednička Evile zahraje v Praze

Britská thrashová jednička Evile zahraje v Praze

02. 01. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Kapela Evile vyráží na své další evropské turné, tentokráte na podporu nové desky Five Serpent’s Teeth. Vystoupí také v Praze, konkrétně 14. ledna v klubu Modrá Vopice. Jako support se představí dvě švédské formace v podobě kapel Portrait a Dr. Living Dead.
EVILE jsou od roku 2007, kdy jim vyšlo debuové album „Enter The Grave“, považováni za jednu z nejslibnějších mladých kapel na současné thrashové scéně. Tyto naděje do nich vkládané pravidelně potvrzují a zúročují na desítkách koncertů a také na svých deskách, jako byla předposlední „Enter The Grave“ nebo aktuální „Five Serpent’s Teeth“. Vzestup EVILE nezastavila ani stále ještě čerstvá tragédie v podobě úmrtí basáka Mika Alexandera, který zemřel přímo během jednoho z koncertů v roce 2009.EVILE lze beze skrupulí označit jako legitimní nástupce oldschoolových thrashových es jako jsou Slayer nebo Exodus. Kapela vyhlášená skvělými živými koncerty se nyní chystá do útulného klubu Modrá Vopice, která tak zažije další z nezapomenutelných koncertních večerů.

V pozici předkapel se představí švédské duo PORTRAIT a Dr. LIVING DEAD. Zatímco heavy/thrashoví PORTRAIT budou propagovat svou druhou řadovou desku nazvanou „Crimen Laesae Majestatis Divinae“, jejich krajané Dr. LIVING DEAD, pohybující se na pomezí metal/hardcore/crossover, představí své debutové dílo pojmenované „Dr. Living Dead“.

Vstupenky za cenu 299,- Kč budou k dostání pouze na místě od 19:00. Bližší informace na webu www.obscure.cz.

Dodal: Tomáš Karlík, Obscure Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

koncert: EVILE

Sobota 14. 1. 2012
Vstup: 299 Kč
Vystupují:
EVILE (uk), PORTRAIT (swe), Dr. LIVING DEAD (swe)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
KRÁTKÉ ZPRÁVY
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2016   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika