Paul SG se vrací do Roxy

Paul SG se vrací do Roxy

04. 01. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Známý producent soulful drum`n`bassu se vrací po necelých dvou letech do pražské Roxy, kde vystoupí v rámci pravidelné noci Shadowbox. Na akci se dále představí také čeští producenti Danoo a Peejay, kterého doprovodí MC Procter. Line-up doplní dvojka 2K & Sweg.
Osmadvacetiletý Paul SG se začal věnovat d´n´b v roce 2005, už tehdy se svým hudebním projevem výrazně lišil. Po dvou letech začíná spolupracovat s LTJ Bukemem, což se pro něj stává důležitým mezníkem a rozjíždí se do všech koutů Evropy po boku „velkých jmen“ z nichž nejvíc uznává dj Markyho a již zmíněného LTJ Bukema.


dj Paul SGPaul SG není jen skvělý dj, ale především vynikající producent, který spolupracoval již s řadou nahrávacích společností jako např. Good Looking Records, Jazzsticks, Innerground, Human Elements, Fabric, atd. V roce 2009 zakládá svůj label Jazzsticks, prioritně k vydávání vlastní muziky, ale i pro hostování svých kamarádů jako je třeba Furney, Clart, Andy Sim, dRamitic & db Audio a Soultec.
 
Paul SG je znám svou výjimečnou kombinací dnb s rytmem jazzu a soulu 60. a 70.let, a to byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Dodal: PR Roxy, Roxy Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SHADOWBOX - PAUL SG

Pátek 13. 1. 2012
Vstup: Do 23:00 VSTUP ZDARMA, poté 150 czk
Vystupují:
Paul SG (A) DJs: 2K, Sweg, Peejay & MC Procter, Danoo
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika