Khomator hostem na Freestyle Mondays

Khomator hostem na Freestyle Mondays

11. 01. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Máme tu nový rok a v něm pokračuje i Freestyle Mondays v Chapeau Rouge, momentálně jediný mejdan, kam mohou každý měsíc vyrazit MCs, beatboxeři nebo zpěváci a můžou si zde zajamovat s živou kapelou. Jinak tomu nebude v pondělí 16. ledna a večerem budou tradičně provázet MC Metoděj a Dozer.
Na stagy bude všechny MCs doprovázet rezidentní Buran Buran band společně s vokalistkou Flowe a Martinem Kräusslem a chybět nebudou ani IZM (Rádio Spin 96,2), Yofre a Shock O´.Dobrou zprávou pro ty, kteří se aktivně zúčastní jamu a chopí se mikrofonu, je vstup zdarma, stačí se pouze jednorázově zaregistrovat na: http://freestylemondays.cz/fm-mcs/registrace/ a můžete chodit na tuhle akci vždy bez placení vlezného. Na Freestyle Mondays nesmí chybět ani vystoupení hosta a tím bude tentokrát Khomator (Repromanifest). Rodák z Havířova, který loni vydal výbornou desku Terapie a jeho show bude stát určitě za to… Párty bude po skončení pokračovat v dance podlaží, kde můžete pokračovat u baru nebo na parketu až do ranních hodin. Partnerem večera je Caney rum, kterého si v pondělí užijete za speciální cenu v celém klubu. A pokud nevíte, jakže to na Freestyle Mondays vypadá, vydejte se exkurzi díky sestřihu z listopadového dílu, kde zadiktoval new yorský Tah Phrum Duh Bush.A atˇ už jste MC, muzikant, zpěvák, děláte beatbox nebo prostě máte rádi akce s výbornou atmosférou, neseďte doma a vyražte v pondělí od 20 hodin na tenhle mejdan!

Další informace najdete na: http://www.freestylemondays.cz

Dodal: Jarka Beranová, Chapeau Rouge
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

FREESTYLE MONDAYS

Pondělí 16. 1. 2012
Vstup: zdarma
Vystupují:
Khomator + Buran Buran band + MC Metoděj & Dozer & Flowe & Martin Kräussl + DJs Izm (Rádio Spin) & Shock O´ & Yofre & hosté
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika