Surftrip party vol. VIII v Radosti FX

Surftrip party vol. VIII v Radosti FX

30. 01. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Je vám v Čechách zima? Přijďte se ohřát a připravit na letní pohodu na, v pořadí již osmou, Surftrip párty do klubu Radost FX, a to 10. února 2012! Nebuďte napřed jen o krok, ale o celý půlrok a pojďte na párty v surfařských modelech! Tento únorový večer bude patřit všem, kdo se těší na léto!
Na pódiu vystoupí DJs Robot, Akvamen, Nimand a surfová legenda Le Colegue Kubicek, který si mezi surfováním v Maroku a na Srí Lance udělal čas na to, aby odehrál další ze svých legendárních setů.

Na příchozí v boardshortkách a plavkách čeká jak dárek od sponzorů, tak koupel v chladivém jezírku pod palmami, a to na první pražské in-door klubové pláži, kterou bude Radost FX pro tuto příležitost vybavena! Pro ostatní je připraveno občerstvení v podobě čerstvého exotického ovoce a photoshooting s hlavou v surfovém prkně. Výsledkem budou ideální profilové fotky na facebook.

Na programu je i přehlídka plavek a dalších modelů letní kolekce značky FOX, které už tradičně předvedou české a slovenské surfařky. Po celou párty budete moci sledovat videa SURFTRIP DESTINATIONS z dílny WeAre-Production, která představí výběr z oblíbených destinací českých surfařů, a to Francii, Španělsko a Lanzarote. Těšit se můžete i na nové výběry fotografií z léta 2011 a představení novinek roku 2012. O půlnoci se pomoci video mostu, spojíme s právě probíhajícím Surftripem v Maroku!

Surfařský večer odstartuje v pátek 10.února ve 22,00 hodin v pražském klubu Radost FX na Bělehradské 32. Vstupné je 99,- Kč. Pro účastníky některého ze Surftripů ve Francii, Španělsku, na Kostarice či Lanzarote je vstupné zdarma. Trika SURFTRIP budou v průběhu párty k zakoupení za tradiční cenu 250 Kč.

Více informací najdete na www.surf-trip.cz

Dodal: Ales Tuma
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SURFTRIP PARTY

Pátek 10. 2. 2012
Vstup: 99 Kč
Vystupují:
robot, akvamen, kolega kubitchek
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika