Bombs From Heaven živě na  Free Mondays

Bombs From Heaven živě na Free Mondays

16. 05. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V pondělí 21.května na Free Mondays v Roxy pokřtí brněnská parta Bombs From Heaven své debutové album We Call the World. Bombs From Heaven jsou brněnská punk rocková kapela fungující necelé dva roky.
Zjevnou je inspirace imidží a tetuáží Duana Peterse a názvem jeho kapely US Bombs a to jak ve jméně kapely našich hrdinů ze štatlu, tak na jejich postavách, zejména u lídra a vrchního textaře Johnyho. Novou desku si BFH nahrávali sami za přispění mnoha hostů, například frontmana pražských The Unholy Preachers, kteří budou také hosty pražského křtu.

The Unholy Preachers se dali dohromady na planetě Uran, jako parta zkažených narcistních mimozemšťanů s cílem ovládnout planetku Zemi pomocí svého pekelného vynálezu, stroje na zesílení Můža. Pomocí stroje i svého zesíleného můža a neukojitelného libida, chtěli s obyvatelkami země zplodit armádu následovníků. Naneštěstí propadlí alkoholu stejně jako původní indiánští obyvatelé amerického kontinentu. Nezbylo jim tedy nic jiného, než si založit rock´n´rollovou kapelu naplněnou po okraj cynismem a bezbřehým nihilismem.

The Unholy Preachers jsou jako jízda na splašeném oslu kaktusovým polem. Řev, nářek, bolest... a vydržíte to tak hodinu. Jejich tempo je jako rychlost ústupu kozácké jízdy při blitzkriegu v Polsku. Předválečná dekadence berlínských vykřičených domů, kam rád zašel i Áda je proti neortodoxnímu stylu našich vetřelců z Uranu slabým odvarem čaje...

Po koncertech Bombs From Heaven a Unholy Preachers zahraje DJ MR Tchichiman. Od 23:00 pak bude následovat afterparty s všeříkajícím názvem Drumandbass Night, kde zahrají DJs P.no, Sayuz a Frock, vjovat bude Tha.suN.

www.roxy.cz

Dodal: Lukáš Kadeřábek, Roxy PR
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

FREE MONDAYS

Pondělí 21. 5. 2012
Vstup: zdarma
Vystupují:
BOMBS FROM HEAVEN & THE UNHOLY PREACHERS
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika