Dj Basher přijíždí na Drumstation

Dj Basher přijíždí na Drumstation

25. 05. 2012  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Tento pátek se na pražské klubové noci Drumstation představí zástupce jednoho z nejznámějších labelů světa RAM records - dj Basher. Velice talentovaný britský producent přijíždí rozbít Cross ještě spolu s jeho kolegou z Kmagu djem JScience.
Kariéru Bashera na plné obrátky odstartoval telefonát od samotného guru drumandbassu Andyho C, který byl očarován kvalitami Basherových skladeb a ihned mu nabídl místo na jeho prestižním labelu RAM records. Není divu, že poté se jeho diář na hraní začal plnit akcemi po celém světě. Jeho skladby jsou plné energie a respektují novou vlnu tanečního drumandbassu.

Samotnému RAM records předcházeli ještě skladby Missile, Speckle Frog, Airtime či Biometrix, které postupně vycházely na labelu Frequency. Poté Basher vyjma jediného releasu na labelu Subtitles zůstává věrný své stáji Andyho C.

Společně s Basherem na akci vystoupí majitel britského Kmagu - DJ JScience. Toho už jste na Drumstation měli možnost slyšet na podzim minulého roku, kde dokázal, že udržet si zcela narvaný parket není jen doménou těch nejznámějších zahraničních hvězd. Český support obstará čerstvý vítěz DJ roku v anketě Czech Drumandbass Awards DJ Akira, Beast 67, Volume Plus a Dreamworkers společně s MC Spiffem.

Na druhé stage zahrají:Snowlion, Mikkim, Doggy, Nicholas, Wiit a o projekci se postará VJ Karlos.

Line-up:
Main Drumandbass stage
21:00 – Beast 67 (Drumandbass.cz)
22:00 – Dreamworkers + MC Spiffo
23:30 – Akira (Shadowbox.cz)
01:00 – Basher (RAM, UK)
02:30 – JScience (Kmag, UK)
04:00 – Volume Plus (DrumBassterds)

www.crossclub.cz

Dodal: Aleš Rouček
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DRUMSTATION

Pátek 25. 5. 2012
Vstup: do 21:00 zdarma, poté za 80 Kč
Vystupují:
Basher (UK), JSience (UK), Beast 67, Dreamworkers & MC Spiffo, Akira, Volume Plus, Snowlion, Bazzi, Mikkim, Doggy & Nicholas, Wiit, VJ Karlos
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika