Marilyn Manson už v červenci v Praze

Marilyn Manson už v červenci v Praze

29. 05. 2012  |  Autor: Sasi  |  Komentáře (0)
Extravagantní stálici na nebi avantgardního glam-rocku Marilyna Mansona jistě netřeba představovat. Novinkou ovšem je jeho právě dokončené album a s ním spojené turné, v rámci kterého zavítá již v červenci i do české metropole.
Čerstvě vydané, v pořadí již deváté studiové album Born Villain, opět trochu rozdělilo zpěvákovy fanoušky na dvě skupiny. Někteří dávají přednost starším, trochu death-metalově laděným deskám, ostatní tvrdí, že teprve teď mají jeho singly opravdovou melodii.Celosvětově tato nahrávka spatřila světlo světa 1. května 2012. Albu předcházel stejnojmenný krátký snímek režírovaný hercem Shia LaBeouftedy. Nutno připomenout, že pod stejným titulem vydal Marilyn Manson v loňském roce knihu. Ještě před vydáním alba také vyšel singl No Reflection s videoklipem, který měl premiéru asi o měsíc dříve.

Jak je u Mansona zvykem, klip vzbudil rozporuplné reakce. Ty ale nebyly zdaleka tak bouřlivé jako na zmiňovaný film. Snímek Born Villain je přístupný od 18-ti let. Někteří odpůrci tohoto umělce volají po tom, aby i jeho koncerty byly mládeži nepřístupné. Zda by tomu tak mělo být, budete moci ovšem již brzy posoudit sami.

V rámci svého turné totiž opět Marilyn s ostatními členy formace zavítá i do Česka. Snad se akce vydaří více než v roce 2009, kdy kapela v Brně odehrála údajně jeden ze svých nejhorších koncertů. Důvodem prý byly psychické problémy frontmana. Nyní jsou všichni členové ve skvělé formě, jak předeslali na webu. Na MM se můžete těšit již 15. července, kdy ve velkém sále pražské Lucerny vypukne zaručeně nevídaná show.

www.marilynmanson.com
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

koncert: MARILYN MANSON

Neděle 15. 7. 2012
Vstup: 900 Kč
Vystupují:
Marilyn Manson
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika