Kasra a Spectrasoul koncem září v Roxy

Kasra a Spectrasoul koncem září v Roxy

30. 08. 2013  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Poslední zářijový pátek bude v klubu Roxy patřit deepovým polohám drum&bassu, kdy do Prahy zavítá zakladatel labelu Critical Music - Kasra. Jako host vystoupí, dle osobního přání Kasry, oblíbený britský projekt Spectrasoul.
“Kasra je strážcem mist, která se skrývají pod povrchem drum&bassu” tvrdí Kasrova “spřízněná duše” DJ Goldie a nemůže být blíže pravdě. Zvuk, kterým se presentuje vydavatelství Critical Music se již několik let staví na protější stranu od mainstreamové scény a úspěchy producentů, vydávajících pod touto značkou, potvrzují stále větší žádanost alternativy k hlavnímu proudu. Mezi nejznámější producenty upsanými u Critical Music můžeme zařadit Ivy Lab, Enei nebo objev minulého roku Rakušan Mefjus.
 

Samotný Kasra má za sebou již téměř 25 let na scéně, což ho řadí mezi nejdéle sloužící DJje a nejčtenější měsíčník o elektronické hudbě DJ Mag ho nedávno zařadil mezi “ctihodnosti elektronické hudby".

Spectrasoul můžeme na druhou stranu zařadit mezi hudební chameleóny v tom dobrém slova smyslu. Rozsah jejich produkce sahá od deep, přes liquid až po kvalitní mainstreamový drum&bass. Seznam vydavatelství, která si dvojici utrhla pro alespoň jeden release je dlouhá a můžeme jmenovat např. Alibi u Critical Music, Melodies u Exit Rec. nebo Guardian u Metalheadz. Nicméně doma se cítí u Shogun Audio, pod kterým v posledním době vydali hitovky jako Light In The Dark nebo Away With Me.

Českému supportu vévodí mladý producent A-Cray, jehož produkce získává na věhlasu i mimo hranice ČR a line up doplní back2back set na 4 CD playery Rudeboy & M4Y4.

Critical Sound bude noc reprezentující všechny odstíny drum&bassu a má tak ambici uspokojit široké spektrum fanoušků hledající žánrovou pestrost.

Předprodej: Cafe NOD - www.facebook.com/cafenod

Facebook událost: www.facebook.com/events/515255805223890/

Více informací: http://roxy.cz/

Dodal: Daniel Bacho, Roxy
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

CRITICAL SOUND

Pátek 27. 9. 2013
Vstup: 150 Kč do 23:00, potom 200 Kč
Vystupují:
Kasra (Critical Music - UK), Spectrasoul (Shogun Audio - UK) feat. MC Codebreaker, A-Cray, Rudeboy & M4Y4, Prokta, Mireau, Eska
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika