James Arthur zazpívá v Riegrových sadech

James Arthur zazpívá v Riegrových sadech

07. 05. 2014  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Excelent Jukebox má skvělou zprávu pro všechny fanynky a fanoušky Jamese Arthura! Tento známý zpěvák a vítěz X-Factoru se totiž rozhodl do Prahy po zcela vyprodaném koncertě v Lucerna Music Baru vrátit! Na další dávku skvělé muziky se Praha může těšit už 3. srpna, kdy vystoupí v Riegrových sadech.
Vstupenky budou v prodeji od pátku 9. května v síti Ticketpro a na Facebookových stránkách Fource Entertainment. James Arthur je britský zpěvák původem z Middlesborough. Určitě znáte jeho skvělou skladbu Impossible, se kterou na celé čáře vyhrál devátou řadu britského X-Factoru. Pravděpodobně jste slyšeli i další jeho hitovky Recovery a You’re Nobody Till Somebody Loves You. V Praze vystoupil poprvé letos 2. března na totálně vyprodaném koncertu v rámci nabité koncertní série Excelent Jukebox, kterou má na svědomí Gambrinus Excelent a Fource Entertainment. Pořadatelé doporučují včasný nákup vstupenek - očekává se podobný souboj o vstupenky, jako tomu při ohlášení Jamesova prvního koncertu v České republice.

James Arthur

Podívejte se na fotky z koncertu a přečtěte si reportáž z vystoupení Jamese Arthura.

Vstupenky bude možné zakoupit od 9. května v prodejní síti Ticketpro nebo na Facebooku Fource Entertainment za 530.- Kč + poplatky.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/464547743691263

Dodal: Dominika Janigova
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

JAMES ARTHUR

Neděle 3. 8. 2014
Vstup: od 530 Kč v předprodeji
Vystupují:
JAMES ARTHUR (UK), Debbi (CZ)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika