Prago Union v Rock Café čeká premiéra s novou kapelou

Prago Union v Rock Café čeká premiéra s novou kapelou

09. 01. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Rok 2016 byl pro kluky z Prago Union celkem rušný. V červenci vydali své páté studiové album Smrt Žije a symbolicky na 5 týdnů opanovali první příčku mezinárodního žebříčku prodeje alb v ČR.
Z desky natočili dva videoklipy "Varování" a "Co Si Počnem?", přičemž třetí "Stínohra" bude mít premiéru příští měsíc. Album si aktuálně vysloužilo nominaci na cenu české hudební kritiky Apollo a tak se zdá být všechno dobře rozjeté. Kluci si toho váží a nemají v plánu polevit ani v novém roce, ani přes komplikaci, kterou se stal rozchod se starým managementem a především jejich živou koncertní kapelou Champion Sound.

Prago Union

Ta si dala ke konci roku časově neomezenou pauzu, a proto bylo potřeba, kromě zajištění nového managementu, dát i promptně dohromady novou sestavu, která bude Prago nadále doprovázet. Inu, podařilo se! A jestli se to vážně podařilo, budete mít možnost zjistit již 21. ledna v pražském Rock Café, kde si tato nová sestava odbude svou premiéru před publikem. Nutno podotknout, že sestava je to tak trochu staronová, protože za bicími a basou zůstali Oliver Lipenský a Ondřej Hauzer, kteří Kata a Mara doprovázeli už s Champion Sound. Skvadru proto doplnil už jenom skutečný mistr šesti strun na slovo vzatý - Yarda Helešic, zakládající člen Support Lesbiens a studiový mág, který už ostatně nahrával kytary na většině alb Prago Union. Vše tedy nasvědčuje tomu, že to bude řáholec jako obvykle a vám nezbývá nic, než se o tom jít přesvědčit 21. ledna do Rock Café na Národní třídě v Praze.


Tak se tam uvidíme...

Dodal: Tereza Fišerová, Rock Cafe
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

PRAGO UNION

Sobota 21. 1. 2017
Vstup: 200 - 250 Kč
Vystupují:
Prago Union + DJs Maro & Kato
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika