Partyraiser na sedmé Hardcore Operation

Partyraiser na sedmé Hardcore Operation

28. 03. 2017  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Donedávna nemožné se stalo skutečností. V současnosti nejžádanější hardcore dj světa vystoupí v Česku. Legendární Partyraiser, kterého nikdo jiný neměl odvahu k nám dosud pozvat, vystoupí 5. května na dalším díle klubovky Hardcore Operation v brněnském Faválu.
Sedmý díl Hardcore Operation toho ale přinese mnohem více. Partyraiser bude totiž třešničkou na dortu plném tvrdých kopáků mířených k vašim uším. Z Rakouska dorazí Poley Tight, jehož sety jsou složeny z industrial hardcoru, přes uptempo hardcore až po terror. Tradiční support z domácí a slovenské scény je pak samozřejmostí.

Sedmá Hardcore Operation přivítá Partyraisera 

Maskovaní neřádi z District7 předvedou industrial hardcore a crossbreed. Na podobnou notu zahrají i Geez, Vaczech a rezident a pořadatel akce Skais. O hardcore se pak postarají Dirty-Z, Slováci Rob2Speed vs. Koffos. Uptempo hardcore zastanou na akci DareDevils. Ani o frenchcore ale nepřijdete. Ten na naší party zahrají stále populárnější The Butchers. Hlasem hardcoru pro nezapomenutelnou noc se stane MC Bada.

Druhá stage bude patřit všem možným stylům. Od techna, hardtechna, přes harstyle, až po crossbreed, uptempo hardcore i frenchcore. Zahrají na ní Schanzz, Mr. Duck, Badazz, Sarco, Pacifist, Devil Reaper a Hedonizt & Nihilizt. Ani zde tak nebudete mít možnost se po celý večer nudit. Ještě váháte, jestli dorazit? 

Sedmý díl Hardcore Operation se tradičně koná v klubu Faval 5. května 2017. Lístky můžete zakoupit za 250 Kč v předprodeji:

https://www.smsticket.cz/vstupenky/8620-hardcore-operation-7-partyraiser
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

HARDCORE OPERATION 7

Pátek 5. 5. 2017
Vstup: od 250 Kč
Vystupují:
Partyraiser (NL), Poley Tight, Daredevils, The Butchers, District 7, Ditry-Z a další
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MATOMA, Roxy
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika