Publice Service Broadcasting nás po cestě do vesmíru provedou uhelnými doly

Publice Service Broadcasting nás po cestě do vesmíru provedou uhelnými doly

17. 05. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Po dvou letech vysoko ve stratosféře s nesmírně úspěšným albem ‘The Race For Space’, se Public Service Broadcasting vracejí na zem. Vrátí se ale také do naší země, kdy 16.listopadu vystoupí ve Futurum Music Baru.
Vstupenky budou v předprodeji od 18.května na webu www.futurum.musicbar.cz, www.publicservicebroadcasting.net, dále na www.goout.cz a v předprodejích Ticketpro a Ticketportal za 330 Kč + poplatky, na místě v den koncertu pak za 400 Kč.

Publice Service Broadcasting

J. Willgoose, Esq. získal reputaci poutavého vypravěče příběhů podložených důkladným forenzním historickým výzkumem. Tentokrát nás vezme na výpravu do údolí Jižního Walesu a seznámí nás s historií těžby uhlí. První album kapely u nezávislého labelu Play It Again Sam nese název ‘Every Valley’ a zkoumá historii těžby uhlí v Jižním Walesu. Je to deska o komunitě a o tom, co se stane, když je z oblasti vyrván život. Jde též o metaforu mnohem větší globální a společenské nevolnosti. 

J. Willgoose, Esq. vysvětluje: “Nemám žádné osobní vztahy k hornictví ani k uhlí, moje rodina z toho regionu nepochází, ale něco z toho příběhu mě upoutalo. Snad to byla romantika té oblasti, těch údolí a konkrétně geografie Jižního Walesu. Tyhle věci se nedají vždy dost dobře vysvětlit. Ale co je v mé mysli naprosto jisté – tohle album není jen o hornictví a není jen o Walesu. Je to příběh, který se odráží v opuštěných a zanedbaných komunitách západního světa a který vedl k obnovení obzvlášť zhoubného, cynického a vypočítavého typu politiky.“ 

‘Every Valley’ následuje velmi úspěšné druhé album PSB z roku 2015 ‘The Race For Space’, desku, která se dostala v britské hitparádě na #11 a získala stříbrnou desku. Jejich debutové album z roku 2013 ‘Inform – Educate – Entertain’ bylo nominováno na Nejlepší nezávislé album na AIM Awards a dostalo se do desítky nejlepších alb roku BBC 6. 

Album ‘Every Valley’ vychází 7. července a je to příběh o důstojnosti a společenské odpovědnosti. K nahrání alba kapela letos v lednu využila původní přednáškovou aulu. Album vystupuje proti apatii a převádí příběh velšských horníků do 21. století plného ‘fake news’, populistických politiků a naprostého pohrdání mlčenlivými. ‘Every Valley’ je hlasité volání do zbraně. 

Nový singl Progress ke stažení na http://found.ee/psbprogress, videoteaser je k vidění zde: https://youtu.be/kFGsdmcF230 

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

PUBLIC SERVICE BROADCASTING

Čtvrtek 16. 11. 2017
Vstup: 330 - 400 Kč
Vystupují:
Public Service Broadcasting / UK
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika