The Qemists naservírují Praze svůj výbušný koktejl už tento čtvrtek

The Qemists naservírují Praze svůj výbušný koktejl už tento čtvrtek

13. 06. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Dj Leon Harris a MC Bruno Balanta míří do Prahy a to znamená jediné - hudební dárek ze série Rock For People presents, konkrétně The Qemists set v klubu Storm! Základem jejich kouzelné formule je živelný mix drum’n’bassu, dubstepu a rocku. 

The Qemists jsou v mnoha ohledech takovou hádankou. Na jedné straně si získali skalní fanoušky rocku mixem taneční hudby s až metalovým zvukem, na druhé milovníky drum'n'bassu díky těžkým beatům doplněných o hutné kytarové riffy. Na skladbách, co doposud vydali, mají i takové hosty jako Mikea Pattona z Faith No More, legendu grimu Wileyho nebo kapely Enter Shikari, Hacktivist a Crossfaith.

THE QEMISTS

Jejich debutová nahrávka "Join the Q" přinesla takové jungle-metalové pecky jako "Stompbox" nebo "S.W.A.G.". Mimo to mají za sebou úspěšnou desku "Spirit in the System" a loni přivezli na festival Rock for People a na pražský a brněnský koncert nejnovější album "Warrior Sound", které si díky energii crčící z něj troufneme přirovnat do konce k tvorbě legendárních The Prodigy! Přesvědčte se sami poslechem singlu "Run You". Legendární DJ a producent Zane Lowe o nich dokonce prohlásil: "Jsou budoucností hudby."

LINE UP
21:00 - 22:30 Far Horizon (Lee Meow + Fallen Gemini)
22:30 - 23:30 Akira 
23:30 - 01:00 The Qemists DJ set w/ MC Bruno Balanta (Ninja Tune / UK)
01:00 - 02:30 N:Force
02:30 - 04:00 PmdR w/ LifeSize MC

VSTUP
Předprodej v síti Goout.net (160 Kč) 
Cena na místě je 200 Kč do 22:00 a za 250 Kč od 22:00. 

Více informací naleznete na Facebook události. 

CZ support: 

DJ Akira (Deadly Viperz) je respektovanou osobností české taneční scény nejen na západě Čech. Léta dřiny a zápalu do všeho drum’n’bassového mu přinesly uznání mezi junglisty v celých Čechách i u sousedů v zahraničí. Jeho variabilní styl zahrnuje všechny polohy od klidných zpívaných liquid funků, deep záležitostí, přes moderní taneční sound, techstep nebo neurofunk. Díky velké sbírce desek, kterou rozšiřuje i o hiphop a breaky, od něj můžete čekat opravdu kvalitní selekci.

N:Force je český neurofunkový DJ a promotér. Zakladatel projektu Neurofunk Will Never Die, člen Let It Roll bookingu, LIR crew, Break Art crew a první z řady Imagination DJs vám během svých setů naservíruje jedinečnou neurofunkovou nálož ze tří decků. Díky jeho lásce ke zlomeným beatům a jeho pracovnímu nasazení se v posledních letech podílel na akcích, jako Let It Roll Winter, Let It Roll Open Air, X-Massacre, Hospitality, Ram Night, Let It Roll On Tour a na mnoho dalších. V jeho setech můžete slyšet prolínání nového neurofunkového soundu s klasickým techstepem.

Far Horizon je čerstvý DJ projekt partnerů v životě i v mixu – Lee Meow a Fallen Gemini. Lee Meow se věnuje hraní dnb od roku 2007 a zvuky neurofunky a crossbreedu vzala za své. Později se našla i v deepu a liquidu. Je členkou Audiobrainz crew, zahrála si na několika Let It Roll warm upech a funguje také jako co-promotér High Society noci v pražském Storm Clubu. Fallen Gemini je DJ původem z Děčína, který se za gramce poprvé postavil roku 2010. Je členem Liquid Drum & Bass, Artifact a DCGround crew. V jeho setech se nejčastěji prolíná pestrá selekce liquidu, tech a deepu. Roku 2015 si Fallen Gemini poprvé zahrál na festivalu Let It Roll a rok poté jste ho mohli slyšet na Festivalu Svojšice, Cross a Exploration festivalu a na Hospitality. 

PmdR přišel poprvé do kontaktu s DJingem v roce 2013. Roku 2016 přichází zlom a PmdR začíná hrát pod slovenskou crew Masokombinát a také pod pražskou crew Drumbassterds. Od té doby slaví úspěchy jak na slovenské, tak na české scéně. Aktivně se podílí na organizaci mejdanů jako například DNB Wednights, Bassfight, Drumbox, Drum’n’Brainz a Double Trouble. Zahrál si také po boku jmen jako je Insideinfo, Hypoxia, Volatile Cycle, Signal, Joe Ford, Tr Tactics nebo Frequax. V jeho setech převládá neurofunková produkce, obohacená i ostatními subžánry dnb inspirovaná labely jako jsou Critical, Blackout, Neurofunkgrid, Ram nebo Playaz. Na pódiu ho doplní zkušený LifeSize MC.

Dodal: Jana Pflegerová, Storm Club Prague
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

THE QEMISTS DJ SET - ROCK FOR PEOPLE WARM-UP

Čtvrtek 15. 6. 2017
Vstup: předprodej 160 / na místě 200-250 Kč
Vystupují:
The Qemists DJ set (Ninja Tune / UK) & další
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika