Jay Haze aka Fuckpony v sobotu U bukanýra

Jay Haze aka Fuckpony v sobotu U bukanýra

31. 08. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Jay Haze je americký umělec, hudební producent a dj. Je celkem obtížné shrnout všechny jeho počiny za jeho více než dvacetiletou hudební kariéru, takže alespoň stručně.
Hudbu vydává jak pod svým jménem, tak pod pseudonymy FUCKPONY (Cocoon, Get Physical, BPitch Control), SUBVERSION (Souljazz, Futuredub), BEARBACK (Tuningspork Records - spolu s producentem Samim), JAY vs. RICARDO (s Ricardo Villalobosem) a několika dalšími pseudonymy.

Spolupracoval a remixoval celou řadu umělců, jmenovitě např. Ricardo Villalobos, DJ Sneak, Abe Duque & Blake Baxter, DJ W!ld, Alex Smoke, Gui Boratto, Telefon Tel Aviv, Guido Schneider, DJ Hell & P. Diddy a spoustu dalších. Dokonce spolupracoval i s renomovaným francouzským skladatelem Yannem Tiersenem (track "Comptine d'un autre été - Jay Haze reconstruction"), v originále ze slavného filmu Amélie, který se stal crossover hitem po celém světě.

Jeho produkce je neustále podporována a hrána umělci jako např. Richie Hawtin, Ricardo Villalobos, Loco Dice, M.A.N.D.Y. a spousta dalších. Vydal celkově 4 alba. První down-tempově laděné "Love for a Strange World" na labelu Kitty-Yo Records (2005), druhé "Love & Beyond" na jeho vlastní značce Tuning Spork (2008), "Love=Evolution" na svém druhém labelu Contexterrior (2008) a v březnu 2017 vydá své čtvrté album s názvem "Rain drops and Birds". 

O support se postará zkušený dj Petr K, který připraví jachtu pro Total Woods djs aka Audiot & Sepap, kteří zahrají svůj live-hybrid set.


Bude to bass, bude to fajn! 

Více info na FB: https://www.facebook.com/events/1489557697778614/

U Bukanýra fan page: https://www.facebook.com/bukanyrboat/

Dodal: Bo.dan, Bukanyr.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

YES OR BOAT? - LUV EDITION

Sobota 2. 9. 2017
Vstup: 50 Kč
Vystupují:
djs Jay Haze aka Fuckpony (Bpitch Control / Contexterrior / USA),TOTAL WOODS (Audiot & Sepap),
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika