Worakls zahraje živě v Praze už tuto sobotu

Worakls zahraje živě v Praze už tuto sobotu

03. 10. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V sobotu 7. 10. zavítá do Storm Club Prague francouzský producent, live act a hlavně skvělý hudebník, kterého v roce 2015 označil prestižní hudební magazín Billboard za vycházející djskou hvězdu - Worakls live! Zakladatel labelu Hungry Music a autor hitů jako je Porto, Mirage, Question Réponse nebo Salzburg. Nenechte si ujít jeho show!
Worakls sám sebe nerad označuje za producenta, dokonce ani za DJe. Mladý francouzský zázrak Worakls je především skladatel. Vyrůstal v rodině hudebníků a začal hrát na klavír už ve svých 3 letech. Brzy po konzervatoři však našel lásku v elektronické hudbě a považuje ji za dokonalý způsob, jak dát svým melodiím nesrovnatelný zvuk a sílu, díky které jsou jeho tracky nezapomenutelným zážitkem. V roce 2014 s přáteli Joachimem Pastorem a N‘tem zakládá label Hungy Music, pod kterým vydává jeden úspěšný track za druhým. Nyní pracuje na prvním albu, ale už teď je všem jasné, že již před jeho vydáním se jeho tvorba zapsala mezi klasiky žánru. Tuto sobotu se můžete těšit na jeho show ve Storm Clubu, kde bude live hrát na syntetizátor! 
 

Jako support jsou pro vás připraveni ti nejpovolanější techno DJs  - brněnský projekt Thin & Thick, za nímž stojí známé tváře elektronické hudby, Duncan Grey a Andy Smitth. Tito dva vám utkví v paměti díky svým setům prezentujícím aktuální techno - mezi jejich oblíbené labely patří zejména Drumcode, Cocoon, Tronic a řada dalších. Dále se můžete těšit na DJe Subgate, jednoho z nejrespektovanějších domácích umělců, který má za sebou řadu zahraničních vystoupení; DJe Bastiena, Madelaine & Dave Substance D. 

LINE UP
WORAKLS live! (Hungry Music, FR)
Thin & Thick
Subgate
Bastien
Madelaine 
Dave Substance-D

VSTUPNÉ
Vstupenky 3. vlny v předprodeji v síti SMS Ticket za 450 Kč
Na místě 499 Kč

VÍCE INFORMACÍ
Facebook událost

Dodal: Jana Pflegerová, Storm Club Prague
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

WORAKLS

Sobota 7. 10. 2017
Vstup: 450 - 500 Kč
Vystupují:
WORAKLS live! (Hungry Music, FR) Thin & Thick Subgate Bastien Madelaine  Dave Substance-D
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika