Dreadzone už ve čtvrtek v Lucerna Music Baru s novou deskou

Dreadzone už ve čtvrtek v Lucerna Music Baru s novou deskou

09. 10. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Britská skupina Dreadzone představí ve čtvrtek 12. října v pražském Lucerna Music Baru nové album Dread Times. Před a po koncertu Dreadzone bude hrát MikkiM & MC Turner. Vstupenky za předprodejní cenu 450 Kč (+ poplatky) pořídíte na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 550 Kč.
Dread Times je už osmé studiové album kapely a čtvrtý release na vlastním labelu Dubwiser. Jejich old skool dread sound se na nové desce vrací k dub a reggae kořenům, ale zároveň využívá moderní elektronické beaty. Conscious texty, sociální nerovnost a záležitosti srdce a mysli se na nové desce pojí s dubem 21. století. Album Dread Times je eklektickou jízdou, která čerpá z bohaté třiadvacetileté historie, ale zároveň se dívá dopředu. Kromě dlouholetých členů kapely (Greg Dread, Leo Williams, Chris Compton, Earl 16, MC Spee) se na albu představuje také mladá krev - nejnovější člen crew Bazil a Gregův syn Marlon. 
 

Průkopníci electro-dubu vznikli v roce 1993. K zakládajícím členům bubeníkovi Greg Robertsovi (ex Big Audio Dynamite) a Timovi Branovi se brzo přidali basista Leo Williams a klávesista Dan Donovan (ex Big Audio Dynamite). Oblíbená kapela evropských festivalů v roce 1994 otevírala Pyramid Stage na legendárním britském festivalu Glastonbury. Jejich unikátní směs electra, dubu a reggae se stala brzy velmi populární mezi fanoušky nejen na Britských ostrovech, ale i po celé Evropě.

Před a po koncertu Dreadzone se na kruhovém pódiu Lucerna Music Baru představí producent, muzikant a DJ MikkiM společně s hostem MC Turnerem. MikkiM je skutečným průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisní nabité djské sety dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě. V červnu 2017 mu vyšlo čtvrté studiové album 21st Century Rude Boy nabité svižnými beaty a mnoha zvučnými jmény. 

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/122979458195106/

Dodal: Jaromír Telenský, Lucerna Music Bar
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DREADZONE

Čtvrtek 12. 10. 2017
Vstup: 450 - 550 Kč
Vystupují:
Dreadzone / UK, support: MikkiM & MC Turner
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika