Klub Storm slaví 4. narozeniny nabušeným lineupem

Klub Storm slaví 4. narozeniny nabušeným lineupem

11. 10. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Tahle party bude stát to! Páteční narozeninový mejdan ve Stormu bude tradičně věnovaný drum & bassu. Mezi gratulanty se zařadí oblíbený projekt The Prototypes, dále všem dobře známý britský producent Insideinfo a do třetice další britský projekt Hybrid Minds! Let It Roll djs navrch, to zní jako mejdan roku. Buď u toho.
DJské duo z Brightonu The Prototypes není třeba dlouze představovat.  Pozornost DnB scény si získali díky svému debutovému albu "Summer Slammers" z roku 2010, a to především trackem „Evolution“. Následoval hit „Cascade“, který si získal jak celou scénu, tak rádiové posluchače a také byl uveden na prvním kompilačním albu UKF Drum & Bass 2010. Brzy se tak stali jedním z nejvýraznějších drum & bassových producentů. Pokud jste se stále nechytli, určitě budete znát vokálovou hymnu „Breathless“, „Suffocate“ ze stejnojmenného EP nebo „Blackout“.  
 

Druhým headlinerem narozeninového večera je londýnský producent Insideinfo. Mnozí z vás si možná budou Insideinfo pamatovat jako duo, dnes je členem už jen Paul, který si jméno zanechal. Roku 2011 Paul ničil taneční parkety s trackem „Honey Bee“, následovalo debutové album „Quattro“ na Matrixově legendárním Metro Recordings labelu, remix „Anubis“ od Camo & Krooked a spolu s Audiem singl „Vein Drain“. Po podepsání smlouvy s Viper Recordings vydal skvělý track „Grow EP“, který ho raketově vystřelil do vesmírné DnB galaxie. V posledních letech je znám především pro svou spolupráci s neurofunkovými DJs Mefjusem, The Upbeats, Maztekem atd. 

Britské zvučné trio headlinerů uzavírá liquidový projekt Hybrid Minds, které tvoří dvojice DJs Josh White & Matt Lowe. Jejich sety jsou melodické a prolínají se v nich vlivy různých hudebních žánrů, jako je např. trip-hip, soul, jazz apod. „The Place“, jedna z jejich prvních skladeb, se stala jednou z největších liquidových pecek roku 2011. 

Tím ale line up zdaleka nekončí! Český support je také více než zvučný. Těšit se můžete na Let It Roll DJs a mnoho dalších kvalitních jmen na druhé stagi.  

POZOR! Vstupenky rychle mizí, doporučujeme tedy včasný nákup vstupenek, očekává se vyprodání akce. 

LINE UP

Main stage 
THE PROTOTYPES / Viper Recordings - UK /
INSIDEINFO / Viper Recordings - UK /
HYBRID MINDS / Spearhead, Hybrid music - UK / 
BIFIDUS AKTIF / Let It Roll
SUKI / Let It Roll
SNOOKEY / Let It Roll
ONE WAY / Let It Roll
HALBAX / Let It Roll
BEESU / Let It Roll

2nd stage
BIO ACTIVE
PANORAMA
GRINDAWAY
TWISTED:MINDS
RGRTS
COER
CYBI
CRESPO
DISCO VERY

VSTUPNÉ
Vstupenky v předprodeji za 270 Kč (+ poplatek)
Na místě 300 Kč do 22:00, poté za 350 Kč 

VÍCE INFORMACÍ
Facebook událost

Dodal: David Hodák, Storm Club Prague
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

4TH ANNIVERSARY OF STORM CLUB

Pátek 13. 10. 2017
Vstup: 220 - 300 Kč
Vystupují:
The Prototypes (UK), InsideInfo (UK), Hybrid Minds (UK), Bifidus Aktif, Suki, Snookey, One Way, Halbax, Beesu 2nd stage: Bio Active, Panorama, GrindAway, Twisted:Minds, RGRTS, Soer, Cybi, Crespo, Disco Very
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika