JP Cooper vystoupí ve Futuru

JP Cooper vystoupí ve Futuru

16. 10. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Britský zpěvák JP Cooper se hudbě aktivně věnuje od roku 2012 a za tu dobu vydal již několik EPček.  Na druhou polovinu září letošního roku je naplánováno vydání jeho debutové desky Raised Under Grey Skies, která v základní verzi přinese celkem třináct písní. Aktuálně vydání albového debutu ohlašuje singlem She's On My Mind.
Třiatřicetiletý rodák z britského Middletonu na sebe upozornil již v minulém roce, kdy vydal úspěšný singlSeptember Song. Zároveň jsme ho mohli slyšet i v písni Perfect Strangers, s kterou loni v létě a na podzim bodoval britský DJ a producent Jonas Blue. Všechny tyto úspěchy jsou však jen předzvěstí JPho debutu Raised Under Grey Skies a singlové novinky She's On My Mind. Dravá píseň zaujme především nakažlivým refrénem a skvělou produkcí, díky které song bude fungovat jak v klubech, tak i v rádiovém éteru.

Že songy JP Coopera zní skvěle nejen z rádia či televizních kanálů, ale i naživo, se budeme moci přesvědčit již na podzim tohoto roku. Již 10. listopadu se totiž představí v pražském klubu Futurum.
 

Více info na www.futurum.musicbar.cz, www.dsmacku.com

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

JP COOPER

Pátek 10. 11. 2017
Vystupují:
JP Cooper (UK)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika