Představujeme Lunchmeat Festival - 4. díl

Představujeme Lunchmeat Festival - 4. díl

20. 10. 2017  |  Autor: Vendula Říhová  |  Komentáře (0)
Festival Lunchmeat si za sedm let své existence vydobyl renomé v tuzemsku i na zahraniční scéně. A to mezi fanoušky i konkurenty. Může za to cit pro aktuální hudební nálady ředitele festivalu Jakuba Peška, do detailu propracovaná vizuální stránka, perfektní zvuk a neotřelé prostory, kde se jednotlivé akce pořádají. S Jakubem jsme si popovídali před loňským ročníkem. Letos se zaměříme na vybrané hudebníky. V pětidílném seriálu doporučíme, koho určitě nevynechat.
Ben Frost
Minimalismus, industrial, experiment. Tři slova mohou vystihnout hudbu australského skladatele Bena Frosta, toho času usazeného na Islandu. Za sebou má nespočet studiových alb a spolupráci s takovými jmény, jako je Daníel Bjarnason nebo Paul Haslinger. Jeho poslední album, The Centre Cannot Hold, vyšlo v roce 2017 na Mute Records. Ben na festivalu Lunchmeat vystoupí ve vizuální spolupráci s Marcelem Weberem aka MFO.
 


Nan Kolè
Nan Kolè do Prahy přiveze speciální showcase set vydavatelství Gqom Oh!, jehož je šéfem. Je to v podstatě takový světoběžník. Ač se narodil v Římě a aktuálně pobývá v Londýně, do Prahy přiveze kus jižní Afriky. Sám svou hudbu označuje jako apokalyptickou hudbu nepokoje. Vy můžete očekávat třaskavou směs charakterizovanou pomalými temnými tematikami, náladovou atmosférou a hlubokými africkými rytmy, která vybízí k tradičnímu tanci bhenga.
 


Kompletní program na sobotu 21. října 2017

CONCERT HALL
21:00  Novi_sad & Ryoichi Kurokawa present Sirens AV live
22:00  Second Woman & Pfadfinderei AV live
23:00  Robin Fox presents RGB AV live
00:30  Ben Frost & MFO AV live
02:00  Pact Infernal & Cycles AV live
03:00  Powell presents New Beta AV live
04:00  Not Waving AV live

CLUB STAGE
20:00  Sky to Speak live
23:00  Aïsha Devi & Emile Barret AV live
01:00  Nan Kolè & DVDJ NNS AV
02:30  M.E.S.H.
04:30  Kewu b2b Aid Kid
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

LUNCHMEAT FESTIVAL 2017

Čtvrtek 19. 10. 2017 až Sobota 21. 10. 2017
Vystupují:
Clark AV live, Dné & Gabriela Prochazka AV live Lucy, Lumisokea & Legoman present Nibiru AV live Roots in Heaven AV live Visionist & Pedro Maia AV live ba:zel & David Vrbík AV live, Dash hybrid live/dj, DJ Lag & Krstn Klkv AV Golin live Jacques Greene AV live Jlin AV live Laurel Halo live, Lorenzo Senni AV live, Pantha du Prince AV live, Rrose & Orkhan Mammad av live, Windowlickerz & XYZ av live, Sinjin Hawke b2b Scratcha DVA b2b Zora Jones & Killa P Aïsha Devi & Emile Barret AV live, Ben Frost & MFO AV live, Kewu b2b Aid Kid, M.E.S.H., Nan Kolè & DVDJ NNS AV, Not Waving AV live, Novi_sad & Ryoichi Kurokawa present Sirens AV live, Pact Infernal & Cycles AV live, Powell presents New Beta AV live, Robin Fox presents RGB AV live, Second Woman & Pfadfinderei AV live, Sky to Speak live
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika