Rapper Oddisee vydává živé album av úterý ho představí ve Futuru

Rapper Oddisee vydává živé album av úterý ho představí ve Futuru

09. 11. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Všechno to do sebe pěkně zapadá. Život jako inspirace, živej rap, živá kapela a teď i živá deska. Oddisee se netají inspirací životem a cestováním, že skrz jeho pero kapou na papír kapky krve, jež mu koluje v žilách. Jeho flow proudí jak živá voda.
​​Jeho flow proudí jak živá voda. Za zády mu nestojí, ale živoucně tepe živá kapela Good Compny… Asi nešlo neslyšet a nevyslyšet volání po živé desce. Kdo si takový trestný poslech může dovolit? The Roots? Oddisee & Good Compny vás vezmou Beneath The Surface (Live) 10. listopadu - 4 dny před svým pražským koncertem. Ale proč mít JEN na poličce něco, co můžete zažít?
 

Při poslechu první ochutnávky - “Like Really” se jeden může už jen těšit. Naživo to vypukne v úterý 14. 11. ve Futurum Music Baru okolo desítky. A hned pak už jen doufat, že inspirace Prahou a její živou historií, architekturou i kotlem pod pódiem pan Oddisee zvěční do podoby další skvělé skladby.

Vstupenky v předprodeji pořídíte za 390 Kč (+ poplatky) v prodeji na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě 490 Kč.

Dodal: Jaromír Telenský, Lucerna Music Bar
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ODD BOOMBOX

Úterý 14. 11. 2017
Vystupují:
ODDISEE & GOOD COMPNY, Support: DJs Pufaz & Jeffology
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika