Saytek v sobotu na Republic Artists v Chapeau Rouge

Saytek v sobotu na Republic Artists v Chapeau Rouge

17. 11. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V sobotu 18. listopadu vystoupí v Chapeau Rouge v rámci akce Republic Artists britský live performer Saytek. Joseph Keevill aka Saytek se představil v mnoha významých klubech po celém světě, v posledních dvou letech zejména v berlínských klubech Tresor, Goldengate, Salon - Zur wilder Renate, Chalet, Sisyphos, Kosmonaut nebo Ipse, v Londýně pak v klubech Fabric nebo The Egg.
Během své desetileté kariéry vydal přes 200 originálních tracků, remixů a editů vlastních živých vystoupení na respektovaných labelech jako třeba na KMS (label Kevina Saundersona), Freakin303 (label Marshalla Jeffersona), Detone (label Darrena Emersona), Soma, Bedrock, My Favorite Robot, Wiggle, Fabric Records, Monique, Cubism nebo Superfreq.

O support se postará Thomas Tesla, Sendlak (uk) a Peter Brazina (sk).  Na prostředním patře vystoupí Mark Dale (au), Lucas Hulan a Kirill Astra. Bar bude pod kontrolou dua Sacred Ground a _JJJ_.

FB Událost: www.facebook.com/events/870074109834071 

Dodal: Jarka Beranová, Chapeau Rouge
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

REPUBLIC ARTISTS

Sobota 18. 11. 2017
Vystupují:
Joseph Keevill aka Saytek, Thomas Tesla, Sendlak (uk) a Peter Brazina (sk), Thomas Tesla, Sendlak (uk) a Peter Brazina (sk)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MATOMA, Roxy
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika