Oficiální afterparty Imagination Festivalu ve Stormu

Oficiální afterparty Imagination Festivalu ve Stormu

22. 11. 2017  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Je jasné, že tento víkend bude patřit velmi očekávanému Imagination Festivalu, který se rozezní už v pátek 24. listopadu v areálu EXPO Holešovice. Na dalším pokračování tohoto velkolepého mejdanu se mohou fanoušci těšit na hlavní tahouny jako jsou Pendulum, Delta Heavy, Zardonic, Bensley, Headhunterz, DJ Guv a spoustu dalších zvučných jmen.
Při této příležitosti si mohou party people prodloužit tuto jízdu až do nedělního rána. Pražský klub Storm si totiž připravil na sobotu 25. listopadu oficiální afterparty, která nabídne top česká jména. 

Jediná oficiální afterparty dalšího ročníku Imagination Festivalu nabídne v sobotu 25. listopadu nekonečnou hudební smršť, o kterou se postará špička českého drum and bassu a hard stylu a to hned na dvou stagích. O živé sety se postarají například DJs RIDO, MADFACE, BIFIDUS AKTIF, FAR HORIZON a řada dalších. Poněkud tvrdší nálož bude mít ve své režii sestava na druhé Hard stagi. Po pátečním mejdanu na Imagination se tak fanoušci mohou přemístit a příjemně se naladit na stejnou vlnu i v sobotu ve Stormu.

Rido, pražský drum and bassový producent, který fanouškům vyslal v loňském roce svoje studiové EP „Rhythm of life, které nabízí perfektní zvuk a dokonalé melodie. Devět let pracoval Rido na tomto počinu, který se rozhodně povedl. Producent však rozhodně nezahálí a maká dál. Kromě častého hraní pustil fanouškům také další skladbu „Sexy Thing“. Rido patří mezi ostřílené producenty a Dje, kteří na hudební scéně působí již řadu let a vydobyl si své důležité hudební místo.
Madface, ostravský rodák a producent, který v letošním roce sází fanouškům jednu pecku za druhou. „Fallen Deep Enough“ nebo „Hold On“ jsou toho živým důkazem. Vlastní produkci Madface odstartoval v roce 2010 a netrvalo dlouho, o rok později mu vyšel první release na českém labelu Deafmuted records. O dva roky později producent vydal EP s názvem „Later That Night“, který vyšel na Liquid Tones. V poslední době se čím dál častěji objevuje na spoustě akcích.
 
LINE UP

DnB Stage:
RIDO / Blackout
MADFACE / RAM Records
BIFIDUS AKTIF / Let It Roll
FAR HORIZON / Fallen Gemini & Lee Meow
DOUBLE YOU / Storm Resident
PRASE / Storm Resident
GLOOM / Centrála

Hard stage: 
DARK WIZARD
THE BUTCHERS
SIXTAS
CRANE
GEEZ
KORTY

VSTUPENKY / TICKETS
VSTUP ZDARMA se vstupenkou z Imagination, 100 CZK bez.

Více informací naleznete na Facebook:
http://storm-club.cz/imagination_afterparty

Dodal: Katka Machová, Storm Club Prague
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

IMAGINATION FESTIVAL AFTER PARTY

Sobota 25. 11. 2017
Vstup: 100 Kč, zdarma s paskou
Vystupují:
DNB stage: Rido, Madface, Bifidus Aktif, Far Horizon (Fallen Gemini & Lee Meow), Double You, Prase, Gloom Hardstyle stage: Dark Wizard, The Butchers, Sixtas, Crane, Geez, Korty
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika