Hippie Sabotage si podmaní pražské publikum

Hippie Sabotage si podmaní pražské publikum

24. 01. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Kalifornské duo Hippie Sabotage se řítí do Prahy. EDM mágové, známí svými energickými koncerty a obdivovaní dokonce i zpěvačkou Ellie Goulding, zahrají 28. března 2018 v klubu Mono Fono.
Vstupenky za 195 Kč budou v prodeji od středy 24. ledna v 10 hodin na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.
 

Projekt Hippie Sabotage tvoří bratři Kevin a Jeff Saurerovi. Dvojice je známá tím, jak umí komunikovat s publikem. Jeff je za pultem a Kevin pravidelně pobíhá mezi lidmi, fotí si s nimi selfie a každým beatem si je stále více a více podmaňuje. Obecenstvo jejich otevřenost vítá a oplácí jim stejně.

Mladíci od roku 2013 vydali čtyři alba a tři EP. V roce 2014 se v hitparádě Billboard umístili na prvním místě žebříčku Next Big Sound. Další pozornosti se jim dostalo, když zremixovali tou dobou ve všech rádiích znějící hit Habits (Stay High) od Tove Lo, kterého si všimla i Ellie Goulding a napsala o něm na svém instagramu. Song okamžitě získal obrovskou popularitu a v současné době má na Spotify téměř tři sta milionů přehrání. Také na albu Fifty Shades Of Grey Remixed zremixovali skladbu One Last Night od Vaults. Hudba Hippie Sabotage nejsou ale jen remixy. Jejich autorská hudba se pohybuje na pomezí EDM, hip hopu, elektroniky a na posledním albu Drifter můžeme dokonce slyšet i prvky downtempo. Většina skladeb má na Spotify miliony přehrání, jsou to ale především živá vystoupení, které dělají z Hippie Sabotage kapelu, která vás nesmí minout.  

Dodal: Kristyna Koreis, Fource Entertainment s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

HIPPIE SABOTAGE

Středa 28. 3. 2018
Vstup: od 195 Kč
Vystupují:
Hippie Sabotage (USA)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika