J.A.R., Kapitán Demo a Wild Tides na předávání cen Apollo

J.A.R., Kapitán Demo a Wild Tides na předávání cen Apollo

20. 02. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Už za dva týdny, ve čtvrtek 2. března, se dozvíme, kdo se stane šestým držitelem ceny české hudební kritiky Apollo za album roku 2016. Cena, jejíž součástí je šek na 60 tisíc od OSA a soška od Maxima Velčovského a Jana Jaroše, bude předána v Royal Theater, Cinema, Café v Praze. Živě zahraje šest ze sedmi nominovaných a večerem provede Luděk Staněk. 
Na cenu Apollo 2016 bylo nominováno těchto sedm alb: 
dné: These Semi Feelings, They Are Everywhere
Kovadlina: Životy těch druhých
Lazer Viking / Sabrehart: Flesh Cadillac
Lenny: Hearts
Midi Lidi: Give Masterpiece A Chance!
Prago Union: Smrt žije
Priessnitz: Beztíže
 
Během slavnostního večera zahrají živě po dvou písních dné, Lazer Viking / Sabrehart, Lenny, Midi Lidi, Prago Union a Priessnitz. Všichni si pak do svého vystoupení přizvou ještě speciálního hosta. 
 
Letošní ročník udílení ceny Apollo je přístupný pro veřejnost a v tuto chvíli je prostřednictvím služby SMSTicket dán do prodeje limitovaný počet 100 vstupenek za 259,- Kč.
 
Vstupenky lze koupit i pod tímto odkazem.
 
Hlavním mediálním partnerem cen Apollo je Česká televize, která bude udílení živě streamovat na stránce http://www.ceskatelevize.cz/porady/extra/. O letošním ročníku ceny Apollo rovněž vznikne dokument, který bude následně odvysí­lán na ČT art.
Ceny české hudební kritiky Apollo se poprvé předávaly za rok 2011, na Nové scéně Národního divadla tehdy uspěl písničkář a raper Bonus s deskou Náměstí míru. Albem roku 2012 se v klubu SaSaZu stalo The Escapist Borise Carloffa, o rok později si v La Loce cenu Apollo převzali Bratři Orffové za nahrávku Šero. Cenu za rok 2014 si v pražském klubu Podnik převzal Adrian T. Bell s albem Diffe­rent World. Vloni se pak cena Apollo poprvé předávala v pražském klubu Royal, kde zvítězili Please The Trees s albem Carp. 


Dodal: Ceny Apollo
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

APOLLO 2017

Čtvrtek 8. 3. 2018
Vystupují:
J.A.R., Kapitán Demo, Wild Tides, Cold Cold Nights, Role
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika