Ram Night míří do Stormu už tento pátek

Ram Night míří do Stormu už tento pátek

08. 03. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Imagination Festival přiváží v pátek 9. března 2018 do hudebního klubu Storm další pokračování noci Ram Night, která i tentokrát přiváží skvělé headlinery – prvním z nich bude kanadský René LaVice a nebude chybět take londýnský Frankee.
Kromě světových jmen se fanoušci mohou těšit na skvělý český support – Snookey, VIRCZ, Bicman & Vitto nebo L-Base. Tento line-up je zárukou vydařeného mejdanu. 

René LaVice je kanadský producent, DJ a zpěvák, jehož skladba “The Calling” se dostala do britské Singles Chart a kterou zařadilo do svého playlistu i samotné BBC Radio 1. Producent má na svém kontě také celou řadu remixů a to skladeb Nero, Wilkinson, Rudimental či A-Track a dokonce supportoval legendárním The Prodigy na jejich turné ve Velké Británii. Na podzim roku 2017 producent převzal Drum & Bass show od BBC 1Xtra od předchozích Friction. René LaVice má na svém kontě dvě studiová alba “Insidious” a “Play With Fire”, které se dočkaly velkého úspěchu. René je považován za talentovaného umělce a to v několika oblastech. Má svůj vlastní styl a rozhodně nepodléhá vlivům mainstreamu a okolí. Mezi jeho první skladby patří například “Headlock”, která předcházela jeho debutu. 
 


LINE UP
RENÉ LAVICE (CAN)
FRANKEE (UK)
SYMPLEX
SNOOKEY
VIRCZ
BICMAN & VITTO 
L-BASE

VSTUPENKY:
Vstupenky

FACEBOOK:
Událost

Dodal: Katka Machová, Storm Club Prague
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

RAM NIGHT

Pátek 9. 3. 2018
Vstup: od 199 Kč
Vystupují:
René Lavice (CA), Frankee (UK), Symplex, Snookey, VirCZ, Bicman & Vitto, L’Base
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika