Blue Man Group poprvé v České republice

Blue Man Group poprvé v České republice

09. 03. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
K dnešnímu dni vidělo představení z produkce Blue Man Group více než 35 milionů lidí ve více než 20 zemích po celém světě. Nové světové turné představí oblíbené klasické kousky Blue Man společně s novinkami, protože program je neustále aktualizován a osvěžován novou hudbou, novými příběhy, vlastnoručně vyrobenými nástroji a nejmodernějšími technologiemi.
Spoluzakladatel Chris Wink říká: „Když jsme poprvé začali vytvářet představení zaměřené na tohle zvláštní neviňátko Blue Man, nikdy se nám ani nesnilo, kam nás zavede. Jsme poctěni, že můžeme naši show sdílet s lidmi v České republice i mimo ni. Jsme přesvědčeni, že v každém z nás rezonuje univerzální poselství radostného veselí a euforické oslavy, které Blue Man přináší.“

Blue Man Group


BLUE MAN GROUP vytvářejí zážitky, které se vzpírají jakékoliv kategorizaci a které berou diváky na zábavnou, inteligentní a vizuálně ohromující pouť. Vše vrcholí věhlasným finále Blue Man Group – atmosférou velkého mejdanu. Vystoupení BLUE MAN GROUP jsou doprovázena živou kapelou, jejíž divošské rytmy pomohou dovést představení k jeho nezapomenutelnému vyvrcholení.

Skupinu BLUE MAN GROUP založili v New Yorku v roce 1991 tři blízcí kamarádi – Chris Wink, Matt Goldman a Phil Stanton. Od svého založení se jejich show uvádí trvale v Las Vegas, New Yorku, Orlandu, Bostonu, Chicagu a Berlíně a skupina absolvovala americká i celosvětová turné.

BLUE MAN GROUP také na světovém turné představili rockovou koncertní parodii „Megastar World Tour“ a produkovali mnoho alb, včetně na Grammy nominovaného titulu Audio a nedávno vydané desky THREE. V říjnu 2016 vydali svou první knihu Blue Man World.

Blue Man Group oslavili v roce 2016 už 25. výročí a v červenci loňského roku se pak stali plnohodnotnými členy týmu Cirque du Soleil. Ze skupiny 20 pouličních artistů ve svých počátcích v roce 1984 se Cirque du Soleil stal význačnou mezinárodní organizací se sídlem v Québecu zajišťující vysoce kvalitní artistická vystoupení. Společnost má nyní 4000 zaměstnanců včetně více než 1300 artistů z téměř 50 různých zemí.

Dodal: Eliška Svátková, Prima
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BLUE MAN GROUP

Neděle 22. 4. 2018
Vystupují:
BLUE MAN GROUP (USA)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika