Party Addict #11 zahájí Prague Fashion Week v kostele Sacre Coeur

Party Addict #11 zahájí Prague Fashion Week v kostele Sacre Coeur

13. 03. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Dj NobodyListen se po dvouměsíční odmlce hlásí s dalším dílem famózní party Addict. V pořadí již jedenácté pokračování Addictu bude mít tentokrát podtitul Fashion Week Edition a proběhne jako oficiální zahajovací party a část programu akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week v pátek 16. března.
V roli hlavní hvězdy vystoupí londýnský DJ Sweyn Jupiter, který si v Praze zahraje poprvé. 

NobodyListen

Addict #11 se uskuteční podle Matěje Kretíka z Bookin Agency, který se na populární hudební události překračující hranice Prahy spolupodílí, v pátek 16. března od 21.00 a jako vždy nabídne především naprosto špičkový hudební zážitek a velice atypickou atmosféru. 

Celkový dojem bude navíc umocněný opravdu netradičním výběrem místa. „DJ NobodyListen v tanečních rytmech tentokrát rozpohybuje smíchovský kostel Sacre Coeur,“ uvádí Matěj Kretík z Bookin Agency s tím, že autentickou kostelní atmosféru ještě potrhne dokonalý zvuk z extra výkonného sound systému od L-Acoustics a parádní vizuální doprovod, o který se postará Lunchmeat Studio. Vše pak umocní i fakt, že všichni účastníci akce budou oděni do stejnobarevného oblečení. Doporučeným dress codem je totiž černá barva, která se ke kostelnímu prostředí přímo hodí. 

V roli headlinera se objeví londýnský DJ a producent Sweyn Jupiter, který je součástí velmi uznávaného labelu Night Slugs a spolupracuje s takovými jmény jako Kelela, Danzel Curry, Flirta D atd. V Praze si v rámci Addictu zahraje vůbec poprvé. Neméně zajímavé bude i vystoupení samotného organizátora Jakuba Stracha alias DJ NobodyListen. Všechny přítomné si svými sety zaručeně podmaní i DJs nrmn, Kewu, Pierre a Calin. 

K Addictu kromě dobré hudby neodmyslitelně patří také lahodné nápoje. O pitným režim všech zúčastněných se jako vždy budou v průběhu celé noci starat krásné Jäger hostesky se zásobou ledově namraženého Jägermeisteru. K dispozici bude navíc i 5 barů. Jeden z nich bude v režii barmanů z vyhlášeného pražského podniku Groovebar.

Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a dorazte na Addict #11, který vypukne v pátek 16. března ve 21:00 hodin v kostele Sacre Coeur. Akce bude trvat až do 5:00 sobotního rána. Vstupenky budou k dostání na místě za 400,-  Kč. Prostor má omezenou kapacitu, tak se vyplatí dorazit co nejdříve. Vstup je povolen pouze plnoletým osobám.

Dodal: Mgr. Pavel Kašpar , kasparpr.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ADDICT #11

Pátek 16. 3. 2018
Vystupují:
NobodyListen, Sweyn Jupiter (UK, Night Slugs), nrmn (nite vibes), Kewu (Unizone), Pierre (Radio 1)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika