Květnovou party Ana.lock v Crossu navštíví duo Seltron 400

Květnovou party Ana.lock v Crossu navštíví duo Seltron 400

30. 04. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Naposledy jsme se na párty Ana.lock v pražském Crossu radovali a tančili na konci ledna spolu s oblíbeným a díky labelu Beef lehce zdomácnělým Rico Casazza z labelu Soma a byl to věru mejdan nezapomenutelný. Už 5. května si boží atmošku pravidelné noci klubu Cross, kterou mají za lubem světoběžníci Ark3r, Schwa a Fatty M zopakujme s dvojkou Eltron John a SLG vystupující pod jménem Seltron 400.
Polský projekt Seltron 400 je především známý tím, že koncem roku 2016 jako jeden z vůbec prvních vystoupil v rámci uvedení Boiler Room Poland v tamějším Štětíne. To už samo o sobě vypovídá o jejich kvalitách. Dvojka SLG a Eltron John, kterou tvoří Łukasz Seliga a Marek Stuczyński se na scéně pohybuje od roku 2010. Aktivnější Marek, který má pod nickem Eltron John na kontě vydáno několik singlů a EPček spojil síly s kámošem Łukaszem a coby projekt Seltron 400 tvoří dle svých slov taktickou jednotku, jejímž koordinovaným postupem je otevření očí zaslepených a nevěřících, a současně dává naději potřebným. Prostě “real rave vs. emotional bangers”. Takže další zářez do výčtu skvělých jmen, jež na Ana.lock v Crossu můžeme slyšet. Jejich produkci můžete najít na labelech MOST a PETZ, a do Crossu si 5. května přijďte poslechnout mimo jiné i nový kousky z avizovaných EP2 a EP3, který brzy vyjdou tamtéž.
 


Residenti Schwa a Fatty M a pochopitelně Ark3r večírek rozehrají a doplní tak toto jedinečné polské duo balancující na pomezí housu a acidu. Druhou stage v Crossu obstará parta Hedone. Jako headliner vystoupí francouzský Stigr, nadějný producent ze severu naší domoviny Skaph, djka s německými kořeny Ly Sas a nemůže chybět Mazhar.

Dodal: Michal Ruzicka, BEEF records
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

ANA.LOCK

Sobota 5. 5. 2018
Vystupují:
SELTRON 400 LIVE a.k.a ELTRON JOHN & SLG (PL), SCHWA, FATTY M, ARK3R, STIGR (FR), SKAPH (CLCK), MAZHAR (Hedone), LY SAS (GE)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika