Druhý ročník pražského festivalu Břehy již tuto sobotu

Druhý ročník pražského festivalu Břehy již tuto sobotu

14. 05. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V sobotu 19. května se oba břehy Vltavy opět propojí v jedinečné akci, pořádané souběžně na Klárově a náměstí Jana Palacha. Břehy 2018 je název druhého ročníku spojení diskusí a přednášek o využití veřejného prostoru v Praze s hudebním a doprovodným programem.
Ústředním tématem letošních diskusí budou zejména chytrá řešení pro město, proměny pražské náplavky a Metropolitní plán. Jejich hosty budou domácí architekti Petr Janda nebo Lukáš Dušek či projektový manažer Datové platformy Benedikt Kotmel. Panelové diskuse, do níž se svými náměty a připomínkami mohou vstoupit i samotní Pražané, se zúčastní i primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová.

Brehy 2018

    „První ročník Břehů byl velmi vydařený a já věřím, že letos se nám celou akci podaří ještě vylepšit. Těším se, že se s lidmi opět pobavíme o tom, co pro ně město chystá, jaký dopad budou mít na život v Praze chytrá řešení nebo třeba jak Metropolitní plán promění tvář města,“ říká primátorka Adriana Krnáčová. A radní pro územní rozvoj Petra Kolínská k tomu dodává: „Máme rozjeto mnoho projektů kultivace významných pražských náměstí či ulic. Projednání s veřejností čeká také návrh Metropolitního plánu. Věřím, že akce přispěje k tomu, aby se lidé o těchto akcích dozvěděli vše potřebné a mohli se tak včas zapojit.“

    Na opačném břehu Vltavy, tedy na Klárově, pak bude postaveno druhé pódium, na němž bude od 14 hodin až do 22 hodin probíhat hudební část programu. Během ní zahrají skupiny Mydy Rabycad, Vltava, Klara & The Pop, Noisy Pots a hudebník Adrian T. Bell. V blízkosti Rudolfina bude rovněž probíhat výtvarný workshop pro děti i dospělé pod vedením pražského výtvarného studia DRAWetc. Vstup je pro všechny zdarma.

    Podrobný harmonogram přednášek, diskusí i hudebních vystoupení bude aktualizován na facebookové události akce pod tímto odkazem.

Dodal: Pavel Kučera, Public Relations & Communication
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BŘEHY

Sobota 19. 5. 2018
Vystupují:
Mydy Rabycad, Vltava, Klara & The Pop, Noisy Pots, Adrian T. Bell
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika