Futurum si s Welshly Arms zazpívá Legendary a další songy z debutového alba

Futurum si s Welshly Arms zazpívá Legendary a další songy z debutového alba

24. 05. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V dnešním bláznivém světě je úlevou slyšet kapely jako Welshly Arms, kteří v pátek 25. května vydávají své debutové album No Place Is Home. S ním také vyrazí na šňůru, jejíž jednou ze zastávek bude koncert 8. listopadu ve Futurum Music Baru v Praze.
Vstupenky budou v předprodeji od 25. 5. 10:00 za 390 Kč (+ poplatky), na webu Futurum Music Baru, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal. Na místě 490 Kč.

Welshly Arms

Welshly Arms se daří splétat odvážný alternativní rock s gospelově bluesovými motivy, jsou z Clevelandu a je jich šest - Sam Getz [zpěv, kytara], Brett Lindemann [klávesy], Jimmy Weaver [basová kytara], Mikey Gould [bicí], Bri Bryant [zpěv] and Jon Bryant [zpěv]. Na albu je celkem třináct písniček, které přímo vyzývají k sborovému doprovodu. 

“Za posledních pár let jsme tolik cestovali,” vysvětluje Sam. “Je skvělé vidět tolik nových míst a hrát lidem všude po světě. Zároveň máte ale pocit určité vykořeněnosti a ztracenosti. A to je společné téma všech písní." 

Od roku 2013 Welshly Arms hrají, kde se dá. Na jejich EP z roku 2017 Legendary se objevila titulní a dnes již legendární skladba “Legendary.” Do dnešního dne získala zlatou desku v Německu a Švýcarsku, během dvou let dosáhla 47 milionů streamů na Spotify, 1,5 milionu Shazams a dostala se do top 15 na alternativním rádiu.

Před vydáním nového alba si kapela v Clevelandu pronajala dům z devatenáctého století. Tam se No Place Is Home začalo rodit a zvláštní silná atmosféra tohoto místa prodchla první singl “Sanctuary.”

“No Place Is Home je jakýmsi vyznáním naší lásky hudbě,” říká Jimmy. “Jako kapela jsme udělali velký skok kupředu." 

“Co se týče soundu i témat, je tahle deska velice rozmanitá. “‘Legendary’ bylo prvním krokem naší hudební kariéry. A tahle deska ukazuje náš vývoj obecně." 

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

WELSHLY ARMS

Čtvrtek 8. 11. 2018
Vystupují:
Welshly Arms (USA)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika