Imogen Heap představí hudební projekt využívající blockchainovou technologii

Imogen Heap představí hudební projekt využívající blockchainovou technologii

04. 07. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Turné Showcase Mycelia a její součást Creative Passport, se kterou navštíví Imogen Heap během jednoho roku na 40 měst, nebude jen o koncertním vystoupení. Celý rozsáhlý inovátorský projekt je udržitelnou budoucností pro hudební průmysl.
Prahu tato několika cenami se pyšnící umělkyně a technologická inovátorka navštíví 5.října, kdy od 20.00 vystoupí ve velkém sále Lucerny. Vstupenky budou v prodeji v sítí GoOut.cz a Ticketmaster od 10 hodin 4.7. v následujících kategoriích:

SEZENÍ:
PLATINUM - 1.290 Kč + poplatky 
GOLD - 950 Kč + poplatky 
SILVER - 790 Kč + poplatky 

STÁNÍ:
590 Kč + poplatky

Celosvětově známá Imogen Heap, proslulá svými tvořivými díly jako Hide and Seek a Tiny Human, ohlásila své první světové turné po osmi letech, které spojí tvůrce, fanoušky a hudební průmysl jedinečným a inovativním formátem. 

Imogen Heap

Pražský koncert bude zahrnovat i vystoupení formace Frou Frou, který tvoří Imogen Heap s Guy Sigsworthem. Frou Frou vydali velmi dobře přijaté album, ale živě nikdy nevystupovali. Turné po dalších 40 městech se stane platformou pro oficiální představení Mycelia a jejího ‘Creative Passport’ – vizi budoucnosti, která spojuje hudební tvůrce ověřeným a decentralizovaným ekosystémem a propaguje umělci vedenou férovou a udržitelnou operační praxi. 
 

‘Creative Passport’ používá vznikající blockchain technologii, která je pro každého hudebního tvůrce jedinečná a která jim umožňuje propojovat jejich práci s dalšími spoluautory, ale i hudebními fanoušky tou nejpřímější a nejtransparentnější cestou. Creative Passport umožní ukládat veškeré informace o jednotlivých skladbách na jednom místě a snadněji sledovat platby za skladby. Heap si projekt samofinancuje díky ziskům z muzikálu Harry Potter, na jehož hudbě se podílela, a příjmům prostřednictvím Etherea, které vydělala prodejem písní za kryptoměny, se kterými začala v roce 2014.. 

Její projekt obsahuje vše od osobních informací, IDs, jedinečnost jednotlivých uměleckých děl, přímých spojení s obchodními partnery a také prvky “smart contracts” umožňující rychlé a snadné přímé platby zjednodušující a demokratizující smysluplná obchodní partnerství a tvořivou spolupráci.

Stránky MyCelia s informacemi o projektu najdete zde: www.myceliaformusic.org

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

IMOGEN HEAP

Pátek 5. 10. 2018
Vystupují:
Imogen Heap & Guy Sigsworth (Frou Frou)
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:

09. 07. 2018 | 11:37:33
+0 | -0

kde

Já kupuji všechny kryptoměny na ccshopu, nákup grafické karty na těžení je pro mě velká investice.
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika