Komiks se opět stane součástí Prague Pride

Komiks se opět stane součástí Prague Pride

02. 08. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Holandský excentrik San Proper na oficiální afterparty roztančí opuštěné prostory bývalé diskotéky Face2Face. Za dobrého počasí pojede mejdan i venku v parku u řeky. Kromě headlinera se můžete těšit na djku Lee Osi z klubu The Block v Tel Avivu a deepového Mika Montana z Mexika. Chybět samozřejmě nebudou ani residenti komiksu Dj Schwa, Fatty M a Lumiere.
Světelné instalace z dílny Jana Poše doplní výstavy a performance.
 

Djské sety charismatického San Propera hravě kombinují žánry house, disco, electro, afro a acid v kombinaci se strhujícím projevem hlavního protagonisty. Kromě eklektických mixů na vyprodaných party dokáže polahodit uchu hudebního labužníka vytříbenou vinyl-only selekcí soulu, funky, latino nebo reggae (viz. jeho populární pořady na Red Light Radio). Umělec původem z Amsterdamu není jen skvělým djem, ale také uznávaným producentem, který své tracky vydává na labelech jako Rush Hour a Perlon.

Dodal: Martin Rozbroj, Komiks
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

KOMIKS VS PRAGUE PRIDE

Pátek 10. 8. 2018
Vstup: 350 Kč
Vystupují:
San Proper (NL), Tris Kayo (Relish The Sound), DJ Lumiere, Fatty M, Asi & Denny Krygr, OSKA (Karakter Rec/BOR, Israel), Mike Montaño (Mexico), dj Schwa, Dj Chicco - Prague
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika