Ricky Martin do Prahy přiveze bombastickou show

Ricky Martin do Prahy přiveze bombastickou show

03. 09. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Několikanásobný držitel cen Grammy, portorický rodák, aktivista, zpěvák Ricky Martin už 9. září rozpálí pražskou 02 arenu. Pro svůj první tuzemský koncert si připravil speciální show připravenou na míru evropskému publiku. Fanoušci se mohou těšit na nové choreografie, kostýmy a hlavně největší zpěvákovi hity jako je Livin La Vida Loca a další. 
 „Budu zpívat anglicky a také španělsky některé klasiky, které jsem popravdě nezpíval už roky. Můj cíl je, aby každý, kdo přijde na můj koncert, odcházel domů šťastný, odpočinutý ale taky unavený od všeho toho tancování a zpívání se mnou. Adrenalin bude pořádně proudit, připravte se,“ vzkázal Ricky Martin svým českým fanouškům. Na cestě do Prahy ho budou doprovázet jeho děti, devítiletá dvojčata Mattea a Valentina, které vychovává se svým manželem Jwanem Yosem. „Mé děti jsou pořád se mnou. Je to tak od doby, co se narodily. Manžel se mnou cestuje, když mu to práce dovolí,“ prozradil Martin. 

Ricky Martin

Po koncertě se Ricky Martin v Praze nezdrží. Pár dní po jeho vystoupení totiž proběhne slavnostní vyhlašování televizních cen EMMY, kde je nominovaný za svou roli milence Gianniho Versaceho Antonia D'Amicova v seriálu American Crime Story. „Moc rád bych se tu zdržel déle, ale pracovní povinnosti mi to nedovolí. Praha je opravdu krásné místo. Navštívil jsem ji už dvakrát jako turista a pokaždé jsem byl nadšený. Nemohu se dočkat, až se s tímto městem podělím o svou hudbu a kulturu,“ doplnil zpěvák. 

Ricky Martin aktuálně také pracuje na nové desce a připravuje další celosvětové turné. Nadále se věnuje i svým charitativním projektům v Nadaci Rickyho Martina, která pomáhá znevýhodněným dětem. 

Král latino popu má na kontě deset studiových alb, 85 milionu prodaných nosičů a několik hudebních ocenění, například Cenu Grammy za nejlepší album latinského popu za poslední desku A Quien Quiera Escuchar (2015). První cenu v této kategorii získal již v roce 1999 za album Vuelve. 

Lístky na show Ricky Martina zakoupíte v sítích Ticketportal

Dodal: Denisa Cingelová, BrainZone Promotion, s.r.o.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

RICKY MARTIN

Neděle 9. 9. 2018
Vstup: od 990 Kč
Vystupují:
Ricky Martin
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HOSH, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika