Letecky na Snakepit 2018

Letecky na Snakepit 2018

12. 09. 2018  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Pokud nemáte na druhý prosincový víkend žádné plány a jste navíc fanoušky tvrdších hudebních stylů, čtěte dále! Dne 8. prosince se v Klokgebouw v Eindhovenu odehraje již čtvrtá edice Snakepit festivalu. Dominovat tomuto festivalu bude uptempo hardcore ve všech rozličných podobách.
Další holandský festival s rostoucí návštěvností pod taktovkou agentůr Art of Dance a B2S. Již čtvrté vydání se koná ze soboty  na neděli, tedy z 08. na 09. prosince v Eindhovenu v Holandsku. Snakepit je jedním z rychle rostoucích holandských indoorových festivalů. I tentokrát půjde o nezapomenutelnou událost, pořadatelé slibují legendární line-up.

Prodej vstupenek Snakepit festival začne 22. září v 13 hodin.
 

Pokud chceš na Snakepit vyrazit, o nic se nestarat, mít jistotu lístku a hlavně neriskovat loterii v předprodeji, tak pojeď s námi! Odhadovaná cena lístků včetně poplatků by měla být okolo 58,5 €. Výjimečně se přeprava na festival řeší letecky z důvodu časově i cenově výhodného spoje. Odlet na festival je naplánován z Prahy z letiště Václava Havla na sobotu 08. prosince před devátou hodinou večer. Odjezd z festivalu bude v neděli 09. prosince po šesté hodině ráno (festival končí sice v 07.00, ale zpáteční let do Prahy je již v 07.35 a tak je lepší být cca 1 h před odletem na letišti)!

Pokud jste se rozhodli, že opravdu chcete letět na festival Snakepit, tak je nutné kontaktovat vedoucího výpravy honzin@poslouchej.net kvůli zajištění lístků. Kapacita zájezdu je neomezená. Letenky jsou stále k dispozici. Letenky si ale budete muset zařídit sami, anebo zkuste požádat vedoucího výpravy o zprostředkování letenek. Letenky, jak sami dobře vidíte jsou cenově výhodné.

letenky Snakepit

Cena zájezdu není pevná a odvíjí se od aktuální ceny letenek (Lístek po přepočtu orientačně vyjde na1. 550 Kč a letenka 700 – 1. 400Kč).

Line-up je doslova nabitý hvězdami. Podívejte se sami. 

Pit 1
Andy The Core, Angernoizer, Bulletproof, Cryogenic, DRS, Deadly Guns, Destructive Tendencies, F. NøIzE, Lady Dammage, N-Vitral, Partyraiser, Sjammienators, Spitnoise
MC: Tha Watcher

Snakepit 2018

Pit 2
Akira, BillX, Death by Design, Dolphin, Dr. Peacock, Drokz,Noisekick, The Sickest Squad, Tripped
Live: The Braindrillerz
MC: No-iD

Více informací v události festivalu nebo na http://www.snakepithardcore.com
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SNAKEPIT

Sobota 8. 12. 2018
Vystupují:
Andy The Core, Angernoizer, Bulletproof, Cryogenic, DRS, Deadly Guns, Destructive Tendencies, F. NøIzE, Lady Dammage, N-Vitral, Partyraiser, Sjammienators, Spitnoise MC: Tha Watcher, Akira, BillX, Death by Design, Dolphin, Dr. Peacock, Drokz,Noisekick, The Sickest Squad, Tripped Live: The Braindrillerz MC: No-iD
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika