Čerstvý objev britské scény Honne zahraje v Rock Café

Čerstvý objev britské scény Honne zahraje v Rock Café

26. 09. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Londýnská dvojice HONNE, která hraje elektronickou hudbu ovlivněnou soulem a funkem pozdních 70. i raných 80. let a patří k předním současným projektům elektro-R&B scény, vystoupí 8. listopadu v pražském Rock Café.
HONNE tvoří Andy Clutterbuck a James Hatcher, název odkazuje k japonskému slovu znamenajícímu  ´Opravdové pocity, které si ale necháváte pro sebe´. Oba se potkali při studiích na univerzitě a během prvního setkání hned začali skládat muziku. V roce 2016 HONNE vydali debutové album Warm on a Cold Night, které v době on-line distribuce zaznamenalo úspěch v různých částech naší planety. V Jižní Koreji například získalo trojí platinové ohodnocení. “Hodně lidí k nám po koncertech chodí a říká nám, že některá z našich skladeb se stala ´soundtrackem´ jejich vztahu - od úvodního on-line setkání po první rande, od rozchodu po první děti,” uvádí. 

Honne

​V Praze HONNE představí nové album Love Me / Love Me Not, které vychází letos 24. srpna a má mít velmi osobní charakter. Z něj zatím zveřejnili dvě skladby Day 1 a Sometimes.
 

Koncert uvádí Colours Selection. Vstupenky jsou k dostání v sítích GoOut a Ticketpro, cena v předprodeji 390 Kč, na místě pak 450 Kč. Více informací na www.colours.cz.

Dodal: Jiří Sedlák, ArtsMarketing.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

HONNE

Čtvrtek 8. 11. 2018
Vstup: 390 - 450 Kč
Vystupují:
Honne (UK) + support
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika