V únoru přijedou do Lucerna Music Baru Blue October

V únoru přijedou do Lucerna Music Baru Blue October

09. 10. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Blue October je americká alternativní kapela z texaského Houstonu, která v létě vydala své nové, v pořadí již deváté album s názvem "I Hope You're Happy". Při turné, na které v souvislosti s novou desku vyrazila, se zastaví 9.2. také v pražském Lucerna Music Baru.
Vstupenky od 10 hodin pátku 12.10. za 590 Kč + poplatky na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě v den koncertu 690 Kč.

Blue October

Název alba “ I Hope You’re Happy” se v dnešní cynické době může zdát mírně nepatřičný, ale tahle texaská kapela to myslí vážně - čeká vás výbuch ohromující pozitivity, zvukově bohatá, zářivě atmosferická a s láskou produkovaná deska. 

Titulní skladba se stejným názvem, jako celé album, je již jedenáctým singlem kapely, který zabodoval v TOP 40 amerického žebříčku Billboard. Kapela natáčela novou desku, která si hraje s různými žánry, s ohromnou chutí. 

Blue October tvoří čtyři hudebníci. Ryan Delahoussaye, multiinstrumentalista kapely; Matt Noveskey hrající na basovou kytaru a bratři Jeremy a Justin Furstenfeldovi - bubeník a zpěvák. Noveskey popisuje jejich albovou novinku jako “emocionální.”

Předešlé album z roku 2016 nazvané Home bylo nadmíru úspěšné a tvůrčí půda pro novou desku tak byla připravená. Novinka přinesla jednu premiéru - produkce alba se poprvé ujal frontman a kytarista Justin Furstenfeld. Naučil se hodně od lidí, s kterými již producentsky spolupracoval, od Tima Palmera a Stevea Lillywhitea. 

“Justin měl svou určitou vizi; věřili jsme mu, že ví, jak má deska znít,” soudí Noveskey.

Velkou součástí alba jsou masivní aranžmá smyčců, jejichž autorem je Delahoussaye. 

Podle Blue October není úplně snadné album někam zařadit. "Podle mě se nám nedá ani říkat rocková kapela a tahle deska není žánrově typická,” říká Justin Furstenfeld. “Je to jako když mix urban hudby zasáhne alternativní kapelu, která hraje art rock.” 

Frontman Justin Furstenfeld se porval se vou závislostí a posledních šest let je naprosto střízlivý (a miluje to!), kapela je šťastná a užívá si života jak na cestách, tak doma s rodinami; a chtějí to nejlepší pro každého ve svém životě. 

Justin říká: "Doufám, že jste šťastní. A že přejete i svým nepřátelům, aby se měli dobře. Ať se má skvěle každý, kdo se dotkl mého života, nebo já jsem se dotkl života jeho. Život je tak krátký...Doufám, že jste šťastní."

Dodal: Michal Rejzek
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BLUE OCTOBER

Sobota 9. 2. 2019
Vstup: 590 - 690 Kč
Vystupují:
Blue October (USA)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika