Techno přízrak SNTS vystoupí v Brně

Techno přízrak SNTS vystoupí v Brně

17. 10. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Vyhajpovaný producent skrývající se za rouškou anonymity, který si díky svému nekompromisnímu a údernému technu vybudoval obří fanouškovskou základnu, vystpupí v prosinci poprvé v Brně.
Scény světové techno scény začal výřit v roce 2012. Pro svou produkci si založil vinylové vydavatelství, ale jeho výtvory najdeme také na značkách Horo nebo Horizontal Ground. S kůží na trh se vydal před třemi lety s debutovým albem The Rustling Of The Leaves a hned rok poté na něj navázal s Losing Sight. A nutno podotknout, že ač nejsou mainstreamově zaměřená, obě si získala značnou podporu fanoušků. 


Sám SNTS si velmi cení své anonymity, která podle něj do techna patří. Všechno je totiž o hudbě, kterou prezentuje, což je i hlavní myšlenka jeho masky a pláště. A tento tah mu jisto jistě vychází – přestože nehraje techno pro masy, dostává se mu pozvání na nejzásadnější techno eventy planety (SNTS) a jeho set z Boiler Roomu už shlédlo třičtvrtě miliónu lidí.

V Brně se SNTS objeví vůbec poprvé – a to 14. prosince v klubu Perpetuum, kde odehraje dvouhodninový set. Pořadatelé nastavili na párty, kterou označili jako Season Finale, velkorysé vstupné, kdy do půlnoci se do klubu dostanete za pouhých 150,- korun. Fanoušci rychlého, temného a tvrdého techna jistě nebudou váhat.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1172594656239874/

Dodal: Karel, Rave.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SNTS

Pátek 14. 12. 2018
Vstup: od 150 Kč
Vystupují:
SNTS
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika