Kraak & Smaak slibují velkou elektrofunkovou párty v Lucerna Music Baru

Kraak & Smaak slibují velkou elektrofunkovou párty v Lucerna Music Baru

25. 10. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Pro světovou taneční a elektronickou scénu je holandská kapela Kraak & Smaak pojem. Název kapely, která v koncertní verzi zahrnuje také výtečné zpěváky a zdatné instrumentalisty, znamená v holandštině “křupavý a chutný” a je vlastně hutným popisem toho, co byl záměr zakladatelů, tria Oscara de Jonga, Marka Knepperse a Wima Pluga, kteří projekt Kraak& Smaak vytvořili před 15 lety.
Koncert slibuje výběr ze všech alb kapely, debutového alba  Boogie Angst, Plastic People, Electric Hustle, Chrome Waves i loňského Juicy Fruit. 
 

Před koncertem naladí publikum DJ´s z rozhlasového pořadu Grundfunk - DJ Maceo a Viktor Mašát, kteří pak následnou afterpárty ukončí první ročník projektu Praha žije funkem. Pánové z Grundfunku slibují udržet roztančenou náladu až do ranních hodin.

Renomovaný britský magazín IDJ zařadil Kraak & Smaak mezi “kapely, které vám nesmí utéct naživo”, po bok takovým jménům, jako jsou Chemical Brothers and The Prodigy, k jejich fanouškům se řadí dokonce i Kanye West nebo americká bloggerka Perez Hilton. Kapela hrála dvakrát na legendárním festivalu v Glastonbury, na domácích Lowlands, SXSW v texaském Austinu, na Coachelle, WMC v Miami nebo na CMJ v New Yorku. Projela celý svět, ale netají se tím, že má slabost pro publikum ve střední a východní Evropě, které si jejich koncerty prý užívá s největší spontaneitou a radostí. 7.listopadu se můžete takového parádního večera zúčastnit i vy. Kraak & Smaak v Praze vystoupili například před šesti lety jako jeden z headlinerů festivalu United Island of Prague.

Koncert Kraak & Smaak v pražském Lucerna Music Baru proběhne 7. listopadu od 21. hodin, více informací najdete na www.kraak.cz, www.prahazijefunkem.cz.

Dodal: Markéta Zbořilová, Artcam
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

KRAAK & SMAAK

Středa 7. 11. 2018
Vystupují:
Kraak & Smaak (NL)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
HOSH, Roxy
2 x 2 vstupy
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika