Booka Shade přivezou v neděli do Lucerny svojí live show

Booka Shade přivezou v neděli do Lucerny svojí live show

27. 11. 2018  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Berlínské tech-housové duo Booka Shade rozparádí 2. prosince publikum v pražském Lucerna Music Baru. V živém setu předvedou pánové Walter Merziger a Arno Kammermeier svoje aktuální album Cut The Strings, které se vrací k typickému soundu a maximálnímu tanečnímu zápalu. Jako support před show Booka Shade se představí DJ Ben Osborne.
Vstupenky jsou v předprodeji za 550 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě pak za 650 Kč.
 

Po spíše klidnějším a melodičtějším albu Galvany Street z roku 2017 přišli letos Booka Shade s novinkou Cut The Strings, která je velkolepým návratem jejich tech-housových rytmů a deep basových základů, s jejichž pomocí ovládnou okamžitě každý taneční parket. Kromě aktuální dlouhohrající desky z dubna 2018 vydali letos Booka Shade ještě dalších 7 singlů a k tomu 3 krátká EP. Na nedělní live show tedy zazní kvanta zbrusu nové hudby, kvůli které se určitě vyplatí přijít. Koncert Booka Shade je závěrečnou párty k projektu Music & The End of War, který oslavuje 100 let od konce první světové války a postupné zrození nových žánrů moderní hudby.

Němečtí Booka Shade zahájili svoji kariéru spektakulárních živých vystoupení v roce 2015 na festivalu Sónar. Od té doby pravidelně září na festivalech Glastonbury, Coachella, Rock Werchter, Lollapalooza či Tomorrowland. Vyprodávají kluby po celém světě a předskakovali legendárním Depeche Mode. Jedna věc je jistá – do Lucerna Music Baru opět přijíždí naprostá světová špička ve svém žánru. Tak si to nenechte ujít!

Dodal: Jaromír Telenský, Lucerna Music Bar
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BOOKA SHADE

Neděle 2. 12. 2018
Vstup: 550 - 650 Kč
Vystupují:
BOOKA SHADE LIVE / DE, Support: DJ Ben Osborne
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika