Liquicity přináší galaxii snů zpátky do Prahy

Liquicity přináší galaxii snů zpátky do Prahy

04. 02. 2019  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Po třech vyprodaných pražských edicích Liquicity se tato dobře známá party vrací do Prahy. Připravte se na další magickou noc naloženou od parketu až po strop tím nejlepším z liquid drum & bassu. 16. března se jeden z pavilonů pražského Výstaviště promění na to, čemu fanoušci této akce říkají "Galaxie snů".
Letos to Liquicity plánuje posunout na další level s velmi působivým line-upem skládajícím se ze silných jmen jako Matrix & Futurebound, Maduk a Muzzy. Mimo jiné se chystá také český debut oblíbence veřejnosti: Flite!, který přiletí až z dalekého Texasu jenom pro své české fanoušky. V neposlední řadě se k festivalu připojují Koven, NCT, Andromedik, Edlan a Woice.
 

Značka Liquicity byla založena v roce 2008 a zaměřuje se na propagaci liquid drum & bassu po celém světě. Od té doby se značce podařilo vyvinout vlastní úspěšný label a eventovou divizi, která zahrnuje klubové noci po celé Evropě a skutečně jedinečný letní festival. S více než desetiletými zkušenostmi pod svými křídly shromáždili celosvětovou komunitu, která na každou událost přináší velmi pozitivní atmosféru.

Liquicity se Praze koná jen jednou za rok a vstupenky i letos mizí kosmickou rychlostí! Zajistěte si tu svou, ať nepromeškáte tento unikátní zážitek. Toto je vaše jediná a poslední šance připojit k rodině Liquicity v České republice v roce 2019.

Dodal: Juraj Broš, IMI Dance
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

LIQUICITY

Sobota 16. 3. 2019
Vystupují:
Matrix and Futurebound, Koven, Maduk, Muzzy, Flite, NCT, Andromedik, Edlan, Woice
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika